Karnawałowy parkrun Dzierzgoń

Było licznie jak zawsze, wesoło jak co tydzień, kolorowo jak nigdy! W sobotę miał miejsce kolejny, osiemnasty już parkrun Dzierzgoń, ale była to edycja nadzwyczajna, bo karnawałowa. Uczestnicy odpowiedzieli na apel organizatorów i na starcie biegu stawili się w sobotę poprzebierani.

Była diablica z aniołem, Superman, ludzie-warzywa, świnka, banan, Minionek, Pszczółka Maja, Szturmowiec z Gwiezdnych Wojen, Myszka Miki, więzień, a nawet nosorożce! Paleta kolorów i barw tego wesołego biegu mogła przypadkowego przechodnia przytłoczyć! Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, dla trzech przebierańców przewidziano upominki, które zostały im wręczone na mecie. Nagrodzeni zostali: Karol Topór, Maja Czechowska i Matylda Burdyńska.

A teraz trochę liczb:

63 uczestników!
6 debiutantów!
15 wolontariuszy!

Kolejny parkrun Dzierzgoń już w sobotę, tym razem marszobieg będzie połączony ze wsparciem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał wspomóc tę inicjatywie, to na trasie biegu w sobotę pojawią się wolontariusze WOŚP.

Obejrzyjcie zdjęcia, bo naprawdę jest na co popatrzeć. Wystarczy kliknąć.

(Visited 245 times, 1 visits today)

Możesz być zainteresowany

Comment (4)

  1. No widać gołym okiem Dzierzgonianie też mogą się wyśmienicie bawić i to za darmochę a nie przez stowarzyszenie gdzie trzeba płacić za swój bieg.Brawo ORGANIZATORZY i wolotariusze za prowadzenie cyklicznego biegu Parkrun.

  2. Fajna przyjazna atmosfera,bez negatywnych emocji.Polecam każdemu chętnemu nie koniecznie wysportowanemu.Niema ciśnienia na wyniki ,liczy się obecność i dobre pozytywne relacje.Ja na pewno będę.Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych uczestników.To wciąga !!!!!

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.