STAND-UP na wesołą jesień!

Dzierzgoński Ośrodek Kultury ogłasza: będzie wesoło! Zaprosił z tej okazji do naszego miasta dwie barwne postaci sceny kabaretowej. Ewa Błachnio i Bartosz Gajda, bo o nich mowa, będą tego wieczoru wypełniać śmiechem salę gimnastyczną przy ulicy Krzywej.

Bilety na to wydarzenie kosztują 40 złotych, a można je nabyć w sekretariacie Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Krzywej 16. Poniżej krótkie biografie mistrzów sceny kabaretowej.

Ewa Błachnio – czyli istny kombajn działalności przeróżnych! Aktorka kabaretowa – niegdyś widywana z Limem, ale przypudrowała oko… Aktorka dramatyczna (tak, koniecznie w tej kolejności..;)) – grywa w spektaklach krakowskiej Sztuki na Wynos, gdyńskiej Sceny SAM i katowickiego Teatru Żelaznego. Czasem śpiewa, trochę tańczy, ale przyznaje, że lubi prowadzić… i to nie tylko swojego Harleya – m.in. „Polsat Super Hit Festiwal”. Grywa solo i z przegenialnym zespołem „Muzikanty”. Ponadto z dużą radością współtworzy projekt „Stand-up Night” i coroczny „Stand’upowy Dzień Kobiet”, którego gościem będzie już po raz trzeci – jak mówi sama zainteresowana: jara się tym w ciul! A propos Śląsk – wraz z Młodym Panem, Łukaszem „Kaczorem” Kaczmarczykiem założyła grupę kabaretową „Para numer dwa” i tak bardzo poszli w tango, że na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK zgarnęli nagrody Tajnego Jurora i Publiczności. Scena, ekran czy w eterze, a jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa! Szykujcie się na jej kolejne odsłony – ponoć pod choinkę dostała sztalugę, trykot, koło garncarskie i fortepian…. Tak. To było spore drzewko!

Bartosz Gajda – Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Na codzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń. Gwiazda estrady. Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Gwiazda estrady. Gdzie się nie pojawi, zaraz obok niego zbiera się tłum ludzi, by posłuchać, co ma do powiedzenia. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Kto go zna, ten wie, że można go było zobaczyć w wielu amerykańskich filmach. Gwiazda estrady. Któż nie pamięta jego ról w Ace Ventura czy Gliniarz z Beverly Hills? Nie bójmy się tego słowa: Polskę ogarnęła Gajdomania. Pozdrawiam Bartosz Gajda. Sam to pisałem.

Sobota, 16 listopada 2019, godzina 18:30.
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/393397814936386/

Zapraszamy!

Możesz być zainteresowany

Comment (1)

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *