Alert obywatelski: mieszkańcy pytają o remont drogi przy Limanowskiego

Do radnego Rady Miejskiej w Dzierzgoniu Grzegorza Murawskiego zgłosiła się mieszkanka naszego miasta z prośbą o interwencję dotyczącą naprawy drogi dojazdowej do posesji przy ulicy Limanowskiego. Jej zdaniem naprawa tej drogi obiecywana jest już od 20 lat.

Jak pisze mieszkanka w zgłoszeniu do radnego: „po każdym małym deszczu droga jest nieprzejezdna z powodu głębokich, błotnistych dziur. Drogi do pól w gminie Dzierzgoń były naprawiane, są naprawiane, a w centrum miasteczka zwykłym samochodem nie można przejechać i wwozi się błoto na własną posesję„.

Radny niezwłocznie postanowił przekazać to zgłoszenie do odpowiednich organów w Urzędzie Miasta. Zapewnia, że zajmie się tą sprawą. Grzegorz Murawski przekazał treść zgłoszenia również nam, a my je publikujemy.

 

Możesz być zainteresowany

Comment (8)

 1. Czemu Murawski nie zajął się sprawą kiedy był wice przewodniczącym? Oj Panie Grzegorzu Pan cały czas chce grać starymi numerami… penie niebawem pokaże pan oświadczenia majatkowe… nie widzielismy ich w poprzedniej kadencji.

  1. Mieszkańcu , a czy radny Świder i Pskiet w poprzedniej kadencji nie miewali nawału mieszkańców dopytujących o różne sprawy?
   Dziwnym trafem teraz ich nie dopytują, Pan Murawski się uczy i gra starymi numerami tych Panów, tyle i tylko tyle.

 2. A jakiego radnego to jest okręg? Że radny z innego okręgu zaczyna się tym interesować? Nie. Macie już co wy myśleć.

 3. Od Jagiełły w stronę byłego polmo tylko nogi łamać na krzywych chodnikach, zarośniętych poboczach, normalnie wizytówka miasta. Ale co tam w centrum będą nowe kwiatki.

 4. Ale przeciez to jest dojazd do prywatnych posesji -dwa domy i koniec drogi..To moze zaczniemy prosic zeby nam gmina mieszkania zaczela remontowac..

  1. A dojazd prywatny czy gminny? Bo jak prywatny to ok ale jeżeli gminny to co? Sami mają robić bo tylko dwa domy? A co niektórym pod same drzwi się robiło?!

   1. Jak by to była prywatna droga to byłaby w dobrym stanie ale jest gminna.ANONIM -chyba mieszkasz w zasobach gminnych i dlatego chcesz aby wyremontowali ci mieszkanie.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *