Alert obywatelski: zapuszczony plac zabaw w Nowinach

Przy ostatnim alercie obywatelskim pisaliśmy Wam, że wciąż dostajemy od Was nowe powiadomienia, którymi starami się zająć. Dziś publikujemy kolejne zdjęcia od mieszkańca, tym razem Nowin, który zwraca uwagę na zaniedbany plac zabaw w jego wsi i pyta, czy da się coś z tym zrobić.

Teren placu zabaw rzeczywiście jest nie do pozazdroszczenia, a same zabawy w takim otoczeniu nie należą do najprzyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Mieszkaniec zwraca też uwagę na gałęzie, które nie zostały uprzątnięte chyba od ostatniej nawałnicy, którą wszyscy dobrze pamiętamy. Plac zabaw w Nowinach wydaje się być kolejnym zapomnianym miejscem.

 

 

 

 

Możesz być zainteresowany

Comment (6)

  1. Przecież plac zabaw jest dla mieszkańców więc jaki problem skrzyknac się i iść to uporządkować? Mieszkańcy innych miejscowości sami to robią min w ramach prac wakacyjnych czy to Minięta czy to Stanowo.

  2. O nie źle tu zapomnieli pomalować pkac zabaw czy to już koniec aukcji-malowanie za foto.Hahaha ludzie dalej bądźcie naiwni co oni tam robią, chwalą się też że nowa droga w naszej wsi a przecież to zasługa poprzedniej pani burmistrz-dziękujemy p.Elu.

    1. Farby zabrakło XD.Przyroda pomaluje wiosną i latem na zielono,jesienią na brązowo, a zimą na biało XD.Taki ma plan Jolcia,aby było różnorodnie przez cały rok.XD

  3. Ale zmiana nastapila w gminie, syf i brud a to dopiero poczatek. co tam dzieci ktore w wakacje nawet nie maja sie gdzie bawic, czy grac w pilke najwazniejsze to promowac sie i zawsze na pierwszym planie przed obiektuwem. Ale slabiutko jest w gminie skoro nie radza sobie z tak blachymi sprawami. Zobaczymy co bedzie 1 wrzesnia ze szkolami , przedszkolem, dowozami , jak tam vc burmistrz juz opracowany ma plan dowozow dzieci z calego Dzierzgonia na Zawadzkiego. ruszac sie, ludzie czekaja na efekty waszych obiecanek.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *