Biegowy Dzień Dziecka z parkrun Dzierzgoń

Pierwszego czerwca jak co roku swoje święto obchodzą dzieci.

W tym dniu na Dzierzgońskim parkrunie poza tradycyjnym biegiem 5 km Dzierzgoń Team wraz z Tęczowym Przedszkolem przygotowali kilka atrakcji dla najmłodszych.

Było do pokonania 200 m, malowanie twarzy, słodka i kolorowa wata cukrowa.

Wszyscy uczestnicy otrzymali medal z okazji Dnia Dziecka zarówno młodsi jak i starsi, ale dzieciaki obdarowane zostały także upominkami w postaci baniek mydlanych, lizaków i różnych słodkości.

Organizatorzy pragną bardzo serdecznie podziękować rodzicom i dzieciom za tak liczne przybycie i pamiętajcie „ruch to zdrowie” czekamy na Was w każdą sobotę o 9:00 parkrun Dzierzgoń.

Zapraszamy do Obszernej FOTORELACJI na profilu parkrun Dzierzgoń 

Możesz być zainteresowany

Comment (4)

  1. Tak sobie obserwuję, czytam i oglądam różne relacje z imprez i naprawdę jestem pełna podziwu dla drużyny Dzierzgoń Team, że potrafią tak zmobilizować ludzi i do pomocy innym jak jest potrzeba ale i do zażywania większej dawki ruchu w przeróżnej postaci. SUPER LUDZISKA!

  2. To był Prawdziwy przez duże,, P,, Dzień Dziecka a nie jak w piątek na Wzgórzu Parkowym. Pani dyrektor szkoły niech się uczy od najlepszych.

    1. Wow, nie przesadzajmy wata cukrowa i malowanie twarzy no rzeczywiście jest się czego uczyć :))))))) zdecydowanie ilość atrakcji była dużo większa na Wzgórzu, co nie oznacza, że takie inicjatywy jak Parkrun są niedobre. Super, że też się odbyło, pewnie w ramach protestu dyrektor przedszkola dlatego w sobotę. Poza tym w tygodniu są dojazdy i wszystkie dzieci mogły uczestniczyć w obchodach Dnia Dziecka a nie tylko wybrane z Dzierzgonia. PS do adminów strony, kiedy będzie możliwość głosowania na te gupie i te mądrzejsze komentarze???

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *