Cykl Kultura za Drzwi – koncert Piotra Bukartyka i zespołu AJAGORE

Kolejna propozycja od Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury
Zapraszamy do zapoznania się informacji poniżej.
Cykl Kultura za Drzwi zaprasza w ramach sceny letniej przy DOK na koncert Piotra Bukartyka i zespołu AJAGORE.
Bilety: 15 zł
kup – sekretariat DOK (ul. Krzywa 16, Dzierzgoń)
zarezerwuj – 55 276 2647
Jak zwykle, a w tym roku jeszcze bardziej, czeka na Was wyjątkowy klimat dziedzińca DOK w towarzystwie szumu rzeki, zapachu starych lip i cienia XVIII-wiecznego klasztoru. Poza tym wygodne leżaki, kawiarniane stoliki, smakołyki i popołudniowy chill.
Daj sobie chwilę wytchnienia i zrelaksuj się kulturalnie 😛
Przed i po koncercie dalej zaspokajamy się towarzysko i uzupełniamy społeczne deficyty. Weź znajomych i przyjdź do nas na kawę.
Kawiarnia DOK otwarta od 18:00 do 23:00.
Wydarzenie zorganizowane w reżimie sanitarnym wg wytycznych GIS.
———————————————
Projekt Bukartyk/AJAGORE to efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka -znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości i muzyków grupy AJAGORE- instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy- od Jazzu, rhythm n blues przez amerykański folk, country i nasze tradycje ludowe.
Warto nadmienić iż muzycy AJAGORE towarzyszą na codzień w muzycznej wędrówce Grażynie Łobaszewskiej czy Jorgosowi Skoliasowi
Z kolaboracji Bukartyk/AJAGORE musiało powstać zatem coś nietuzinkowego a gdy dodamy do tego bezkompromisowy komentarz wobec otaczającej nas rzeczywistości będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem absolutnie dziś na scenie niespotykanym.
BUKARTYK/AJAGORE- Myślisz, Dumasz Tańczysz…

Możesz być zainteresowany

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *