Czy miasto Dzierzgoń musi być tak zarośnięte!?

Ładną mamy wizytówkę miasta?!

Praktycznie każda ulica, krawężnik i chodnik w mieście są obrośnięte trawą i chwastami.

Zaraz ktoś pewnie napisze „to przecież nie jest Gminy jurysdykcja”, jak to droga powiatowa czy wojewódzka, ale starać się chociaż trzeba by przejazd przez miasto np. 515-tką był przynajmniej  z grubsza ogarnięty, a nie zastanawiasz się kiedy wjedzie kombajn!

Rozumiemy, że prace porządkowe na tak dużym obszarze są czasochłonne, potrzeba kilkunastu osób, ale utrzymanie porządku trawnika na skwerku czy pod urzędem to nie wymówka.

Możesz być zainteresowany

Comment (7)

 1. Jest tylu ludzi biorących NASZE pieniądze , udają że coś robią , a efektów brak .
  O przepraszam , krążyło kilka lat temu powiedzenie , że Burmistrzowi w życiu nic tak dobrze nie wyszło jak WŁOSY.
  Podobnie teraz Pani Burmistrz nic tak dobrze nie wychodzi jak ZDJĘCIA.
  PR uber alles.

 2. A pobocza dróg, to tragedia!!! mąż wicestarosta odpowiedzialny za drogi!!! Chcemy bezpiecznie chodzić i jeździć!!!

 3. Jak to przed wyborami łatwo było sfotografować kilka butelek i opisać, że jest brudno w Dzierzgoniu.
  Teraz to dopiero brud i trawy zarastaja szystko co widać. Tak burmistrz wychwalałw ostatnio komunalkę a zapomniała dodać, że na Traugutta trawy były po okna i pracownicy komunalki przyszli kości, to tak kosili, że z tymi trawami wykosili krzewy, które rok wcześniej sadzili to jest to wspaniałe zarządzanie. To tak jak z bluszczami i różami, najpierw się wydaje kasa na sadzonki a potem się je wykasza. To powtórka z rozrywki. To jest to zarządzanie po szkoleniu poznańskim.🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 4. a najciekawsze portalowi umknęło, wyprawa chodnikiem przy ulicy elbląskiej w stronę kilku firm płacących podatki między innymi na utrzymanie porządku w mieście to dopiero armagedon – zwłaszcza po najmniejszym deszczyku (o walających się tam gałęziach a nawet betonowych słupach szkoda mówić)…….POLECAM WŁADZOM MIASTA taki tor przeszkód do swojego miejsca „pracy”

  1. Oj nie umknęło, chcieliśmy zostawić miejsce na wasze komentarze xD taka trawa nie rośnie nawet na sawannie, trzeba przyznać mamy żyzną ziemię haha a co upadnie na chodnik to jak w parkach narodowych dostaje oznaczenie pod ochroną, nie można ruszać 😀

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *