Daria Mietlewska-Dura ze Sztumu sekretarzem gminy Dzierzgoń

Znamy już nazwisko nowego sekretarza gminy Dzierzgoń. To Daria Mietlewska-Dura ze Sztumu. Jak czytamy w komunikacie, pani Daria Mietlewska-Dura uzyskała najwyższą ocenę punktową z przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej. Kandydatka wykazała się szeroką wiedzą z zakresu zagadnień wymienionych w ogłoszeniu o naborze oraz odpowiadała w sposób zadowalający na pytania komisji. 

Pani Daria była w przeszłości m.in. sekretarzem Miasta i Gminy Sztum.

(Visited 885 times, 1 visits today)

Możesz być zainteresowany

Comment (4)

 1. Może z innej beczki skąd przywieźli i zamontowali dwie lampy na boisku W Bruku.Z tego co pamiętam to już taki ruch był zabrali z pod żłobka A teraz gdzie ich brakuje może ktoś wie to niech napisze zajmiemy się tym.

 2. No motyla noga, a jak była pani Alicja to psy wieszali że ze Sztumu osoba a teraz jest gitara? W Dzierzgoniu nikogo nie było?

 3. To co się wydarzyło można określić powiedzeniem” punkt widzenia zależy od punktu siedzenia” Ciekawe jak teraz Pskiet, Świder będą na sesji się zachowywać bo przecież ta osoba jest ze Sztumu. Jak Domańska zatrudniła Podlewską to opozycja lementowała i okazywała oburzenie , że zatrudnia się ludzi ze Sztumu.
  Obłuda !!! Obłuda!!!

  1. Ale jaja najpierw z Poznania gość w RTI teraz sekretarz ze Sztumu.
   Jakby nie było ludzi w Dzierzgoniu. No ale tych którzy mogli by pełnić te funkcje to się zwalcza tak jak w TRI-zwolnienia.
   Najważniejsze to jest to że płyty z Bągartu wykorzystała. Rozliczymy.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *