Dni Dzierzgonia 2019 – zagrają Sarsa, Ewelina Lisowska i B.R.O.

Dzierzgoński Ośrodek Kultury podał wczoraj trzy główne nazwiska, które będziemy mogli usłyszeć na tegorocznej imprezie naszego miasta, czyli na Dniach Dzierzgonia. Trzeba przyznać, że są to nazwiska bardzo gorące. Na Wzgórzu Zamkowym tego lata wystąpią: Ewelina Lisowska, Sarsa i B.R.O. A to dopiero początek atrakcji.

Weekend 26-27 lipca będzie weekendem święta naszego miasta. Dzierzgoński Ośrodek Kultury uchylił nam już rąbka tajemnicy, ale trzeba mieć na uwadze, że program obchodów wciąż się tworzy. Na pewno będziemy mogli liczyć na moc atrakcji, jak ma to miejsce co roku.

Sarsa to polska piosenkarka, która na polskiej scenie muzycznej zadebiutowała w 2015 roku albumem Zapomnij mi. Singiel „Naucz mnie” promujący ten album z miejsca stał się hitem i został wielokrotnie nagradzany. Zdobył między innymi tytuł Cyfrowej Piosenki Roku 2015 a także znalazł się na 1. miejscu polskiej listy AirPlay.

Ewelina Lisowska znana jest przede wszystkim z utworu „W stronę słońca”, który wydała w grudniu 2012 roku. Utwór znalazł się między innymi na liście najchętniej odtwarzanych materiałów muzycznych na świecie na portalu YouTube w 2012 roku. Ewelina Lisowska ma na swoim koncie 4 albumy studyjne.

B.R.O. czyli Jakub Birecki to raper z Warszawy. Swoją karierę zaczynał w 2009 roku albumem pod tytułem Univers Story. Artysta związał się z wytwórnią Wielkie Joł innego bardzo dobrze znanego warszawskiego rapera Tedego. Jego największym hitem jest utwór z 2016 roku pt. „Mówiła mi”, którego w serwisie YouTube odtwarzano ponad 20 milionów razy.

My też będziemy na Dniach Dzierzgonia!

Możesz być zainteresowany

Comment (1)

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *