Dumni z Naszych – 1 urodziny parkrun Dzierzgoń

To już rok, zawsze w sobotę i zawsze o 9:00 rano!!

 

Równo rok temu, 15 września 2018 roku, dzięki inicjatywie Rafała Żemojdzina i Adama Leoniaka odbyła uroczysta inauguracja nowej lokalizacji na mapie parkrun Polska – Dzierzgoń.
Sobotnie spotkania biegaczy, maszerów i wolontariuszy na stałe wpisały się w trend zaktywizowanego sportowo Dzierzgonia.  A to wszystko dzięki Grupie Ludzi Aktywnych Sportowo DzierzgońTeam 

Od lutego tego roku, już jako Stowarzyszenie Dzierzgoń Team działając na rzecz lokalnej społeczności zacieśnili relacje ludzi z Dzierzgonia i okolicznych miejscowości.

parkrun Dzierzgoń

-> Współpracuje z innymi Stowarzyszeniami, z lokalnymi sponsorami Kram S.A Opakowania,  Dam-Rob Zalewo, RPWiK Dzierzgoń, Maksimiliana Polska Sp. z o.o., Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne w Dzierzgoniu oraz Gminą Dzierzgoń i ADM Dzierzgoń.

-> Na poziomie Centrali parkrun Polska, pracującego w formie ambasadora – od maja bieżącego roku w zespole Wsparcia Graficznego zasiada Adam Leoniak

-> Dzierzgoń wyróżnia się na tle innych lokalizacji z Polski nie tylko rzeźbą terenu, dając w kość nie jednemu biegaczowi, ale również za sprawą unikalnych – okolicznościowych ramek zdjęciowych, bardzo cenionych wśród całej społeczności parkrun Dzierzgoń jak i wielu uczestników odwiedzających Naszą dzierzgońską lokalizację. Autorem ich jest Pani Daria Zima.

 

Małe miasto z Wielkim Sercem – w ramach parkrun Dzierzgoń, w trakcie ostatniego roku zorganizowane były zbiórki:

1) Zbiórka dla Pogorzelców – 1560 zł

2) Wspieramy WOŚP – 457 zł

3) Charytatywna zbiórka karmy dla Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS

4) Zbiórka dla małej Laury Kozak – 400 zł

 

Jeśli jeszcze nie jesteście uczestnikami parkrun, zapraszamy do rejestracji na www.parkrun.pl/rejestracja, wydrukujcie swój kod kreskowy, jeden z kilku – włóżcie do identyfikatora i przyjdźcie na co-sobotni parkrun Dzierzgoń, Start i Meta zawsze o 9:00 rano na drodze przy myjni Mettap – ul. Elbląska Dzierzgoń.

Zapraszamy do kilku galerii zdjęciowych z 1 Urodzin parkrun Dzierzgoń 🙂

FOTORELACJA z 1 Urodzin parkrun Dzierzgoń – fot. Foto Kruki

FOTORELACJA z 1 Urodzin parkrun Dzierzgoń – fot. Adam Leoniak

FOTORELACJA z 1 Urodzin parkrun Dzierzgoń – fot. Sylwia Żelesławska

 

Możesz być zainteresowany

Comment (2)

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *