Dzierzgońskie inwestycje – DOK!

Wymiana dachu i odnowienie pomieszczeń budynku Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury to kolejna prezentowana przez nas inwestycja. Całościowa realizacja zamknęła się w kwocie ponad 1,3 miliona złotych!

Trzeba przyznać, że jak na gminę, która zdaniem niektórych jest niemal w ruinie i w której nic się nie dzieje, to Dzierzgoń radzi sobie całkiem nieźle, prawda? W najbliższych dniach przedstawimy Państwu następne realizacje.

Możesz być zainteresowany

Comment (6)

  1. Pamiętam jak dziś co tam było opał się zużywał a tam grzyb na grzybie, zimno ciemno i ponuro. Wchodząc do Dok-u widać świeżość, czysto no i ciepło. Brawo pracownicy Gminy.

  2. W ogóle DOK jest wyremontowany w środku, ładne i czyste sale, nowe meble. Do hotelu wreszcie nie jest wstyd zapraszać gości. A poza remontem, po prostu jest czysto i nie śmierdzi.

  3. Super prezentacja. Z niecierpliwością czekam na kolejne filmiki dzięki którym możemy zobaczyć co zostało zrobione w Dzierzgoniu. Przez 4 lata mimo wielu blokad jednak dużo się działo. Brawo.

  4. Na szczęście Dzierzgon sie zmienił przez 4 lata i to na duuuzy plus. Szkoda byloby tego zaprzepaścić w tych wyborach.

  5. Bardzo podoba mi się pomysł z tymi przypominającymi filmikami ,bo o niektórych zrealizowanych inwestycjach się zapomina.A jednak były zrealizowane.

  6. O jak ten Dzierzgoń się sypie. Dlaczego tak maltretujecie ich , przecież oni wmawiają wszem i wobec że w Dzierzgoniu przez 4 lata nic nie zrobiono. aaaaaa boli że wychodzi inna rzeczywistosc niz opisywali na tym ich portalu. Klamstwo zawsze wychodzi na światło dzienne.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *