Inwazja Świętych Mikołajów w Dzierzgoniu – 13. edycja parkrun za nami!

W sobotni poranek nasze miasto przeżyło desant Świętych Mikołajów, które postanowiły wylądować na starcie trzynastego biegu z serii parkrun Dzierzgoń. Mikołaje przybyły do Dzierzgonia bez reniferów, ponieważ są w tak dobrej formie, że postanowiły pokazać, że mogą biegać z workami prezentów na plecach.

Parkrun Dzierzgoń staje się rozpoznawalny także poza jego granicami, ponieważ dzisiaj w biegu udział wzięli nawet uczestnicy parkrun Warszawa – Bródno! Byli stali bywalcy, byli debiutanci.

Byli także wolontariusze, bez których to wszystko nie mogłoby się udać. Na mecie znalazło się miejsce dla cukierków, gorącej herbaty i mikołajkowej niespodzianki dla każdego uczestnika!

Zdjęcia z sobotniego biegu możecie oczywiście zobaczyć na oficjalnym profilu facebookowym parkrun Dzierzgoń (klik!). Następny parkrun za tydzień. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Możesz być zainteresowany

Comment (2)

  1. Wielkie Dzięki że w końcu w Dzierzgoniu zrobiono coś dla Wszystkich i to za darmo. Gratuluję pomysłodawcą. Duża darmowa reklama dla miasta.

  2. Serdeczne pozdrowienia dla organizatorów i wolontariuszy. Dzięki Wam Dzierzgoń staje sie aktywny, rozkręcacie coraz wiecej osób. Naprawdę szacunek.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *