Jolanta Szewczun prezesem zarządu, Patrycja Pskiet kierownikiem biura – zmiany w LGD

W poniedziałek 3 grudnia 2018 roku odbyło się walne zebranie członków stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Kraina Dolnego Powiśla, na którym doszło do wyboru nowego zarządu, rady stowarzyszenia oraz wyboru komisji rewizyjnej. Znamy już nazwiska osób, które będą działać i reprezentować Lokalną Grupę Działania.

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Kraina Dolnego Powiśla

1. Jolanta Szewczun – prezes zarządu

2. Leszek Tabor – członek zarządu

3. Marek Turlej – członek zarządu

4. Maria Pałkowska-Rybicka – członek zarządu

5. Sylwia Celmer – członek zarządu

6. Wiesław Kaźmierski – członek zarządu

Rada Lokalnej Grupy Działania Kraina Dolnego Powiśla

Sebastian Szota – przewodniczący

Dobrosława Frączek – wiceprzewodnicząca

Ewa Ruszyńska
Jakub Gossa
Andrzej Płóciennik
Bogusław Pietrzak
Anna Kopacz
Zofia Wojcinowicz
Danuta Wójcik
Zdzisław Chmielewski
Jadwiga Sołdaczuk
Justyna Paździoch
Ewa Siecińska
Jadwiga Michalczyk

Komisja Rewizyjna Lokalnej Grupy Działania

Henryk Połom – przewodniczący

Barbara Job
Magdalena Wasiewicz
Zdzisław Piecek
Adam Karaś

Pod tym linkiem (klik) można znaleźć listę wszystkich 120 członków stowarzyszenia.

Na III sesji Rady Miejskiej w Dzierzgoniu, która odbyła się 29 listopada 2018 burmistrz Jolanta Szewczun poinformowała, że nowym kierownikiem biura Lokalnej Grupy Działania została Patrycja Pskiet. Było to spowodowane rezygnacją obecnej pani burmistrz z funkcji kierownika biura. Wybór na to stanowisko odbywał się na zasadzie konkursu otwartego. W wyniku tego konkursu złożona została jedna oferta i była to oferta Patrycji Pskiet.

Zdjęcie: facebook.com/lgd.krainadolnegopowisla

Możesz być zainteresowany

Comment (28)

 1. Jeszcze jej mało,dalej trzeba iść i ciągać za sznureczki.Tego jeszcze nie grali gdzie diabeł nie może to Jolkie pośle.Jolka wyluzuj bo doba ma tylko 24 godz.

 2. Zastanawia mnie jeden fakt,może ktoś odpowie na moje pytanie. Człowiek ,który nie nadawał się do kierowaniem zakładu ZAZ w Sztumie jest świetny na stanowisko v-ce Starosty przecież to jest obłęd. Ja tego nie rozumiem proszę o wykładnie tego fenomenu…..

 3. Ktoś ma dzieci na utrzymaniu i ciężko pracuje a inni żyją z pracy oplacanych z naszych podatków. Opowiada banały, pokazuje nieprawdę manipuluje, a nawet po 300 i chce za wszelką cenę zawsze być przy pieniądzach naszych wspólnych i rządzić nimi. Mężowi posadę żeby się nie zmeczyl , wszystkim wydmuszkom i poplecznikom a czarna masa niech zasuwa. Zawsze przyswiecala im maksyma ” BEZ MADRYCH MOZNA SIE OBEJSC NAJWAZNIEJSZE TO MIEC POSLUSZNYCH”

 4. Chyba nie do konca sie rozumiemy ale trudno. A jak dostanę podwyżkę żeby spelnic obietnicę dla seniorów to nie tylko będę oburzona ale sie wsciekne i zrobię awanturę, uwierz mi. Nie zarabiam po 10 tysięcy i nie stać mnie ma utrzymywanie innych. Jak kogos stac to niech daje. Ja mam dzieci na utrzymaniu.

 5. Teresa jak nie masz czegoś do powiedzenia to zajmij się świętami. Myślę że jak dostaniesz podwyżki wody , czynszu lub innych opłat to wtedy będziemy oburzona ale to już będzie za późno i to będzie sprawa która tylko Ty się zajmiesz bo będzie dotyczyć tylko Ciebie. Czubek nosa nic więcej.Wesolych Świąt.

 6. Ciekawe gdzie jeszcze się usadowi przecież to kobieta aktywna doba ma dla niej 40 godz. To co robiła kilka lat temu zrobiła i teraz z 12 miejsc kasę będzie ciągnąć. PORAŻKA.

 7. Dlaczego dzisiaj nikt nie pracowal w urzędzie? Z pewnymi małymi wyjątkami. Wszyscy zajeci jarmarkiem i własną promocją!

 8. Proszę mi powiedzieć jakie zmieni zaszły na tych stołkach bo chyba sporo przeoczyłam? I ja tylko wiem o zmienię prezesa RTI! Oświeci mnie ktoś?

 9. Nie tak do końca można sie z tym zgodzić bo nie wszystkie zmiany z tego co wiem przebiegały zgodnie z prawem na tzw. stołkach. Ale o to niech sie inni martwią. Ja mam święta na głowie a nie cudze stołki.

 10. Maniek,zgadzam się z tobą,co do zmian na stołkach.Tylko taraz razi ludzi to,że co innego się mówiło przed wyborami , a co innego robi się po!!!!
  Gołym okiem widać pazerność na wszystko,a tak miało być pięknie i to ludzi boli.Elka zmieniała na stołkach po jakimś czasie a tu działa karabin maszynowy.Popytaj się ludzi na wsi,co im obiecano i przyrzekano!!!!!!

 11. Administratorze portalu może sonda by się przydała w sprawie referendum bo tu tak gorąco na ten temat.?

 12. leca z nami mieszkancami po calosci…. w urzedzie tez kabaret p. Ela teraz dopiero widzi z kim miala do czynienia…. jak zawieje tam sie ustawią – ludzie bez honoru. Ale zaraz rozswietlenie choinki i podziekowania dla naiwnych mieszkancow.

 13. Co tam się dzieje, wiem że idą święta ale przestańcie walić ścieme to wszystko po to żeby Jolka obsadziła wszystkie stanowiska żeby nikt jej nie przeszkadzał. Jestem za referendum.

 14. Poprzedniego prezesa RTI podobnie wybrali jak obecnego. Tego akurat staracie się nie zauważyć. Wybory Elki idealne, wybory Jolki beee. To żenujący brak obiektywizmu. Swoja drogę obie Panie są siebie warte.

 15. Do Moniki nawet jakby były inne oferty to i tak konkurs wygrałaby P.Pskiet,bo jak piszesz jest osobą kompetentną i z doświadczeniem,ale przypominam Ci,ze kompetentną i z doświadczeniem w tej gminie jest tylko jedna osoba tzn.J.SZ.więc nie pisz głupot. Z tego co piszesz to z góry osądziłaś,że pozostali nie mieli by szans na to stanowisko bo ………………….. brak doświadczenia piękny pretekst i rozważny.

 16. Ja tak dla jasności jak tak jest że te wszystkie wybory na stanowiska nie zależą od burmistrza to dziwi mnie fakt dlaczego nastąpiły. Nawet Halinka kiedyś była za a jak po wyborach zmienil sie burmistrz to juz byla przeciw zwrotowi pieniędzy przez jolcie do RTI. przecież burmistrz nie decyduje a ona sama tak sobie przeanalizował i wyszło jej że teraz będzie przeciw zwrotowi kasy.no głupiego to kazdy moze robić z siebie ale „ha ha” chce zrobić z nas.intelygencja dość się rozdrobnila i nie może do kupy się zebrać, wspolczujemy.

 17. Ciemota ludzka sięga zenitu, że myślą jak napiszą że rada wybiera kierownika LGD to wszyscy w to uwierzą i już będzie dobrze. Rada też wybiera Wice staroste i dziwnym trafem wybrali Kazia i co ciekawe że był na pierwszej sesji w powiecie o tak przypadkiem.
  Przewodniczaca rady tez przypadkiem wybrali, ta jak jej tam cos na F…. nie pamietam. Ciemnotę to rozpowszechniajcie w swoim gronie będzie wam lepiej. Prezesa RTI też wybrał zarząd tak? i tak referendum i tak nie uda wam się zaklamac rzeczywistości. A strach wam w oczy zagląda że utracicie stołki. Klamaliscie w tym szmatlawcu i myślicie że dalej będziecie kłamać bez konsekwencji? REFERENDUM !!!!!!

 18. Dobre to co napisałaś Monika naprawde dobre. Przeczytałem godzinę temu a dalej sie śmieje…czy Ty naprawdę sadzisz że ludzie są głupi?

 19. Referendum a mi się wydaje, że to ty inteligencja nie grzeszysz a słyszysz tylko to co Zbyszek ci każe słyszeć! Kierownika biura nie wybiera i nie powołuje radny ani nawet burmistrz a zarząd w skład którego wchodzą wszyscy włodarze powiatu! Chcesz mi powiedzieć ze radny Pskiet ma aż taka sile przebicia? Chyba sam w to nie wierzysz :)! Spokojnego wieczoru bo jadu w tobie co niemiara 🙂

 20. Monika czy ty jeszcze się leczysz ? Osoba taty nie miała wpływu na wybór ? to trzeba być głu..m żeby wciskac nam
  taka ciemnote.Ty jesteś zapewne
  osobą z trzeźwy spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość. Gratuluje ! a ludzie się dziwia dlaczego taki wynik wyborów. po takich wypowiedziach ja nie mam pytań.

 21. Był konkurs, wpłynęła jedna oferta! Plujcie sobie w brody, że nie złożyliście swojej skoro czujecie się na siłach prowadzić takie biuro! Patrycja jest osobą kompetentną i z doświadczeniem, osoba jej taty na pewno nie miała wpływu na wynik konkursu.

 22. Buahahaha. Jest to cyrk jakich mało. Porażka i ucieczka. Totalne bezprawie wraca. Referendum i to w najbliższym czasie!

 23. Panie Pskiet i co bezinteresownie tak się zapowietrzales na sesjach rady.Panie Zbyszku miał Pan św rację,i co głupio teraz wyborcom ha ha ha robią z Was baranów.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *