Katarzynki 2019 – sport, życzenia i dobra zabawa

Dziś swoje święto miała patronka naszego miasta – Św. Katarzyna. Dzierzgoń postanowił obchodzić tę uroczystość nie na jeden, a na wiele sposobów. Z samego rana odbyły się zawody sportowe dzieci klas drugich ze szkoły podstawowej. W południe z kolei mieszkańcy spotkali się pod pomnikiem Św. Katarzyny, pod którym to mogli znaleźć tort z pierników oraz tablicę. Na tej tablicy mieszkańcy mogli złożyć Świętej Katarzynie życzenia. Dzień zakończyła msza święta w kościele w Dzierzgoniu.

Zdjęcia autorstwa Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury. Więcej z nich możecie zobaczyć na profilu DOK na Facebooku.

Możesz być zainteresowany

Comment (12)

 1. Pani burmistrz obstawiając się takimi ludźmi wrzuca sobie kamyki do ogródka a na wyborach to się czkawka odbije! Kompromitowanie RTI przez takie osoby to żenada! Zwolnić taka osobę za nieetyczne działania na terenie rti a nie zamiatać problem pod dywan !!!

 2. Pan prezes Rti z jednej wioski z panią M wiec układ jest ! A ze sprzedaje ruskie świństwa to gdzie jest nadzór? Taka firma i taki skandal ! Co na to pani burmistrz?

  1. Jan. jeśli tak jest to zgłoś to do odpowiednich służb. To żałosne szukanie pretekstów, by uderzyć w RTI i jego prezesa tylko Was kompromituje.

   1. A pisząc Was to kogo ma „mieszkaniec” na myśli? Bo w liczbie mnogiej to się mówiło za czasów na szczęście minionych

 3. Pani mirka handluje ruskimi fajkami i wódka pewnie niedługo dostępne dla seniorek w rti!!! skandal takich ludzi do rti

  1. W RTI wymieniaja specjalistów unijnych na fachowców od sprzedaży detalicznej .Pewnie nowy prezes zarządził zmiane profilu firmy, może juz niedługo będą sprzedawali garnki i odkurzacze naszym emerytom za grubą kasę. Pewnie to taka poznańska szkoła…

 4. Katarzynki fajna sprawa. Ale mnie intryguje bardziej inna rzecz. W Rti została zatrudniona do obsługi seniorów pewna Pani. I wszystko fajnie tylko dlaczego ona wciska za podobno grube pieniądze tym starszym ludziom jakieś dziwne medykamenty typu maście, pasty, tabletki itp. ??? Czy ona zajmuje się seniorami? czy akwizycją rzeczy niewiadomego pochodzenia? Co niektórzy są bardzo zdziwieni tym handlowaniem. To jest nieetyczne i tak się chyba nie powinno robić.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *