Komentarz Zbigniewa Przybysza dotyczący przyjazdu Prezydenta RP

Obiecaliśmy i słowa dotrzymujemy. Publikujemy pierwszy komentarz Zbigniewa Przybysza na temat sobotniej wizyty Prezydenta RP w dzierzgońskim oddziale firmy Kram. Poniżej przedstawiamy fragmenty wypowiedzi.

„Dlaczego nie zaproszono pani burmistrz? Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć, mogę się domyślać. Po pierwsze: była to wizyta prywatna. Tak jak w Polsce, to pan prezydent jest gospodarzem w każdym miejscu. Firma Kram, myśmy udostępnili tylko miejsce. Listę gości weryfikowały służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo pana prezydenta.”

[…]

„Że do niektórych osób nie wysłano zaproszeń? Myślę, że służby dbają o to, by prezydent fotografował się tylko z osobami, co do których istnieje duże prawdopodobieństwo, że wykorzystają jego wizerunek w sposób właściwy.”

[…]

„Usłyszałem informację, dlaczego myśmy nie zaprosili pani burmistrz. Powtórzę: pan prezydent był gospodarzem, natomiast odpowiadając, myślę że wizyta pana prezydenta potwierdziła, że jestem dobrym przedsiębiorcą, który potrafił zbudować znakomitą ekipę ludzi, którzy pracują już nie u Przybysza, a w firmie Kram, którzy kojarzą się z tą firmą, którzy wkładają w to wielkie serce i umiejętności. Są genialni. Powtórzę: sprzedajemy maszyny do Australii. Projektujemy kubki i sprzedajemy w różne miejsca w Polsce, w Europie, zdarza się, że i na świecie.”

[…]

„Miałem chociaż cień nadziei, że moje doświadczenie jako przedsiębiorcy zostanie wykorzystane przez aktualne władze Dzierzgonia.

[…]

Nie – władze Dzierzgonia uważają, że praktycznie nie ma takiej firmy jak Kram, nie ma takiego przedsiębiorcy jak Zbigniew Przybysz.”

Możesz być zainteresowany

Comment (19)

 1. Brawo dla władz za zorganizowanie korona biegu 😁 mam nadzieję że zainteresuje się tym wydarzeniem sanepid i wypromuje nasze miasto

 2. Zobaczcie lepiej co Pani burmistrz szykuje 14 czerwca w Minietach 😕 ciekawe co na to sanepid??? Urząd zamknięty na trzy spusty a tu taki spęd. Będzie wielka promocja naszego miasta

 3. Myślę, że Joanna …to Hofman, jeżeli to to Edek chyba nie złożył pierwszego Maxa. Mam rację p. Zbyszku?

  1. Nie , ale Edward Hofaman był jednym z pierwszych pracowników i jednym z najzdolniejszych osób jakie spotkałem – dużo wniósł do naszej firmy.

 4. skoro wizyta byla prywatna, to niech wyda swoje prywatne pieniadze za zabezpieczenie sluzb. Albo nastepnym razem sam wynajmie prywatna agencje ochrony.

  1. Prezydent RP jest chroniony przez SOP całą dobę, niezależnie czym się zajmuje. Wizyta prywatna jest to termin z protokołu dyplomatycznego. Być może zastosowano taki wariant żeby uniknąć niepożądanego spotkania… Niezależnie od poglądów politycznych, nie należy być małostkowym…

 5. Pani Tomku , czy jest Pan w stanie sobie wyobrazić gdybym jako radny zaproponował jakiekolwiek pomysły na wsparcie przedsiębiorców ? zapewniam ,iż odebrane by to było jako to walka o własne interesy . Wiem ,iż nie wszyscy mają takie skrupuły ( radni rolnicy )

 6. A ja wiem, ze dzięki mojemu Ojcu bardzo dużo Z.P. zawdzięcza. Ale cóż… chyba nigdy nie doczekam się takiej wypowiedzi

 7. Jakoś przez ostatnie 4 lata nie rozwinął… Przez 4 lata jako przewodniczący nie zaproponował rozwiązań dla przedsiębiorców… Chyba że o czymś nie wiem przez 4 lata kadencji kiedy był przewodniczącym nic znaczącego w tej gminie się nie wydarzyło gospodarczo. Jako radny kiedy mógł zgłaszać swoje uwagi zrezygnował…

  1. Zrezygnował głównie dlatego że nie mógł zgłaszać uwag to po pierwsze, po drugie uważasz że rozwój jego firmy kolejne inwestycje i miejsca pracy dla dzierzgoniakow to nic? No chyba że wg Ciebie wielkim sukcesem jest posadzenie słoneczników czy czego tam jeszcze i codzienna dawka fotek władzy….ale z tego tytułu miejsc pracy nie przybywa. Przybysz nie musi się codziennie reklamować i przypominać o swoim istnieniu, on po prostu działa i przynosi to efekty. Szacunek dla niego za to co robi ale jak ktoś nie chce to oczywiście tego nie widzi.

   1. Zrezygnował, bo stał się ofiarą własnej taktyki jaką stosował jako Przewodniczący Rady Miejskiej. To on wprowadził reżim, który nie pozwalał na ustosunkowanie się do wielu kwestii. Tego Pan/Pani nie zauważył/a.

 8. Piękne słowa nie każdy wiedział że Pan Zbyszek zaczynał w garażu a tu tak firmę rozwinął chociaż że tyle kłód pod nogi mu rzucano .Brawo dla Całej rodziny.

 9. Pan Zbyszek powinien zostać burmistrzem. Świetnie rozwinął firmę to i Dzierzgoń by rozbujał gospodarczo.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *