KRAM zagości u Prezydenta!

Spółka KRAM została zakwalifikowana do elitarnego grona 90 firm, które zaprezentują swoją ofertę podczas Polskiej Wystawy Gospodarczej. To wyjątkowe przedsięwzięcie wystawiennicze, powstałe z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, jako wyraz uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw oraz ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki.

Wśród wyróżnionych firm znalazły się między innymi: Ceramika Paradyż, Fakro, KGHM Polska Miedź SA, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole, OLIMP LABORATORIES, PKO Bank Polski, Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież, Poznańskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, Szynaka-Meble, TERMET. W tym zacnym gronie znalazła się także spółka KRAM, jeden z czołowych producentów opakowań do żywności. Firma z wyłącznie polskim kapitałem, która od 27 lat oferuje branży spożywczej nowoczesne rozwiązania w zakresie pakowania. Podczas Wystawy Spółka zaprezentuje linię opakowań kompostowalnych, które wytwarzane są wyłącznie z szybko odnawialnych surowców naturalnych. To najnowsza kolekcja, która idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny i jest odpowiedzią na rosnącą świadomość w zakresie troski o środowisko naturalne. 

Prezentacja osiągnięć rodzimych przedsiębiorstw, a także zmian społecznych i technologicznych, które dokonały się w czasie ostatnich kilkudziesięciu lat, to szczytna idea przyświecająca organizacji Polskiej Wystawy Gospodarczej 2018-2019. Niejednokrotnie sukcesy polskich naukowców, inżynierów, twórców czy firm odbijają się szerszym echem poza granicami kraju, niż na jego terenie. Dlatego popularyzacja ich w Polsce ma szczególne znaczenie. 

Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć na stronie: https://pwg.prezydent.pl/

Możesz być zainteresowany

Comment (6)

  1. Brawo Panie Przybysz 💪
    Co by ta nasza gmina miała za bezrobocie bez Pańskiej firmy. Ile podatków zostaje w gminie dzięki Panu.
    Naprawdę kłaniam się nisko i życzę dalszych sukcesów 🤞👍👌

  2. Super 👍, proponuję się przyjrzeć przetargowi na przewozy , ile podniesiono cenę w stosunku do ubiegłego roku. Dlaczego dający niższa kwotę przegrał przetarg i na jakiej podstawie robione są przejazdy wakacyjne po gminie…..

    1. Przewozy są robione dla mieszkańców małych miejscowości, którzy nie dysponują żadnym środkiem lokomocji i nie stać ich na taksówke. Rozumiesz teraz? A jak masz jakieś wątpliwość w stosunku do podejrzeń popełnienia np. przestępstwa to proponuje idź i to zgłoś ba możesz nawet anonim napisać.

    1. Ale na pewno stać ich, aby płacili więcej za śmieci po podwyżce, którą kazała wprowadzić pani bur…

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *