Mirosław Żywicki kierownikiem Referatu Organizacyjnego?

Dochodzą do nas kolejne – tym razem nieoficjalne – informacje dotyczące polityki kadrowej nowych władz gminy Dzierzgoń. Według tych informacji Mirosław Żywicki został w poniedziałek mianowany przez burmistrz Jolantę Szewczun kierownikiem Referatu Organizacyjnego w Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu.

Mirosław Żywicki był wieloletnim sekretarzem miasta i gminy Dzierzgoń. Ze swojej funkcji został odwołany w 2015 roku. Teraz powraca do pracy w Urzędzie Miejskim w zupełnie nowej roli. Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego nie znaleźliśmy żadnych informacji na ten temat. Również w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu próżno szukać takiego komunikatu, dlatego też postaramy się potwierdzić Państwu tę informację w najbliższych dniach.

Możesz być zainteresowany

Comment (9)

  1. Zatrudniają nawet ze złamaniem prawa . Ten pan jak stracił posadę w urzędzie to caly czas chorował a teraz po wyborach ozdrowial i może pracować. Ja pierd.. e ale jaja. Wójcina działa. A jak tam Żelek działa na szkodę RTI ? czy ją też czeka sprawiedliwość? Obudza sie jak starosta.

  2. Ludzie którzy 4 lata temu tak głośno krzyczeli o pracownikach z poza Dzierzgonia teraz przychylają się do tego żeby swoich kolesi posadzić na stołkach, trzeba spłacać swoje obietnice. Pozostało jeszcze kilku do spłaty za pomoc ciekawe kiedy ich przedstawi. Dzierzgoń obudź się. Co oni robią z tymi ludźmi.

  3. Lena krzyk byl kiedyś a teraz jest teraz….teraz mozna dużo więcej. Ciekawy jestem tylko co na to pani wiceprzewodniczaca rady, ktora stawia na młodych i z Dzierzgonia?

  4. A czy ten pan jest niezastąpiony? Nie ma mlodszych ludzi w Dzierzgoniu? Zaznaczam w DZIERZGONIU! Przecież taki byl krzyk jak ktos z zewnątrz byl zatrudniony.

  5. To jest podziękowanie za pracę przy wyborach , za malowanie ławek, za pisanie komentarzy na fb itd. Czy Świder nie protestował że zatrudnia się człowieka z poza gminy Dzierzgoń? Jak pamiętam był czerwony ze złości, że w urzędzie zatrudniono p.Podlewską . A teraz to wszystko jest w porządku? Obłuda nic więcej. OBŁUDA.

  6. Wszystkie przewidywania,co do obsadzania stanowisk swymi ludzmi się potwierdzają.Miało nie być zwolnień,a są.Utworzenie nowego stanowiska,którego wcześniej nie było,dla Żywickiego.Ale trzeba się odwdzięczyć starej klice,nie na próżno się angażowali w kampanii wyborczej. Otwórzmy szerzej nasze oczy i umysły,patrzmy na ręce i krytykujmy głośno błędne decyzje.Ciekawe jak rozegra Erb… sprawę w RTI?Pozdrawiam i zachęcam do komentowania bieżących spraw, całkiem ananimowo tak jak ja żeby sobie nie zaszkodzić.Nie wszyscy mają komfort głośno mówić co myślą!!!!!!!!!

  7. O co wam chodzi?Został odwołany przez jednych ,a teraz powołują go drudzy.Ciężko chorował słyszałam,a jeżeli został powołany to znaczy ,że wrócił do zdrowia.Przygotowanie i doświadczenie w pracy ma.Ja jestem za.Skarbnik gminy chyba wie,czy wystarczy jej pieniędzy na nowe etaty. .

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *