Na remont budynków komunalnych Gmina weźmie kredyt. Ponad milion złotych

Na czwartkowej sesji Rada Miejska w Dzierzgoniu będzie głosować nad projektem uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego w 2021 roku na pokrycie deficytu. Tak mówi punkt 19. porządku obrad najbliższej sesji. 

Według naszych informacji Gmina Dzierzgoń planuje zaciągnąć kredyt w kwocie ponad 1 miliona 205 tysięcy złotych na finansowanie zadania związanego z przedsięwzięciem remontu z termomodernizacją budynków komunalnych przy ulicy Limanowskiego i ulicy Żurawiej w Dzierzgoniu. 

Według projektu uchwały kredyt będzie spłacany w latach 2022-2026. Szczegółów dowiemy się zapewne na zbliżającej się sesji Rady Miejskiej w Dzierzgoniu. 

Możesz być zainteresowany

Comment (3)

  1. Pamiętacie jak w poprzedniej kadencji krzyczeli że nie robi się inwestycji 50 na 50,a tu co każda inwestycja tak wygląda dlatego trzeba brać kredyty. Brawo koalicja

  2. Dlaczego Gmina nie sprzeda tych budynków?
    Taniej bedzie postawić nowe dla mieszkańców za takie pieniądze +kwota ze sprzedaży. Można wybudować szeregowiec dla wielu rodzin.
    Gmina wszystkiego się wyzbywa i przekazuje w prywatne zarządzanie Smaczek, Firma Oczyszczania , Świetlice teraz podobno szykuje się spółdzielnia sprzątająca to może niech zaloży burmistrz spółdzielnie mieszkań komunalnych będą oszczędności dla gminy? Zarządca M.G. 🤣🤣🤣 a nie 1250000 zl. na remonty. Wiecie ktora firma wykona te remonty? Wiemy !

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *