Oświadczenie Jolanty Szewczun ws. komentarzy Zbigniewa Przybysza

Za pośrednictwem internetu Jolanta Szewczun wydała oświadczenie ws. komentarzy Zbigniewa Przybysza, które regularnie publikujemy na naszym portalu. W najbliższych godzinach możecie Państwo spodziewać się odpowiedzi od Przewodniczącego Rady Miejskiej. O wszystkim będziemy Państwa informować na bieżąco.

Źródło: Dzierzgoń Twoje Miasto

Możesz być zainteresowany

Comment (28)

 1. Marek Kurki, ciekawe to co piszesz, czyżby tam miał powstać jakiś ośrodek? Poskładajmy w całość :działki są, kanalizację doprowadzają (za gminne pieniądze) jezioro jest,teraz dobra reklama i biznes gotowy. Kasa do kieszeni wpada. Ot proszę uczciwość.

 2. KUKSY oczywiście mają pole przy samym jeziorze, tak jak się jedzie za tym wiaduktem w stronę Moran to przy drodze po prawej stronie aż do jeziora . Czy to prawda,że miały być tam domki letniskowe ? ale kicha wyszła bo wybory przegrali? Czy to prawda,że wcześniejszy dyrektor RPWIK już miał plany aby tam dociągnąć wodę i kanalizację za gminne pieniądze- Wiecie coś na ten temat ? Czy to prawda,że plany były zrobione tak,że niby do jakiegoś gospodarstwa i tak przy okazji przez ich pole ? Jeżeli to prawda to nie dziwię się że znowu chcą wrócić do władzy.

 3. Na Dzierzgoń Twoje Miasto panuje cenzura… Nie można napisać, że Pani Jola jest geniuszem… Ciekawe dlaczego? Pan Redaktor uważa, że to nieprawda, czy też jest zazdrosny. że tak nie o Nim… I to jest ich prawdziwe oblicze – CENZURA

 4. Ludzie nie dajcie się manipulować tej Pani! Kandydatka Jolanta pracowała w tym samym czasie( np 2014 r):
  1. Urząd Miejski w Dzierzgoniu – urlop bezpłatny udzielony przez męża burmistrza Kazimierza Szewczuna na czas etatu w RTI – blokowała etat młodym ludziom którzy nie mieli pracy!!!! Nawet po zwolnieniu jej z RTI nie chciała wrócić do pracy do Urzędu i zasłaniała się ustawą o samorządzie (radnych bez zgody rady powiatu nie można zwolnić) – I co? Nie znała ustawy jak twierdzi przed Sądem (orzeczenie o bezprawnym zajmowaniu stanowiska Prezesa RTI)? Kłamstwo!
  2. Prezes RTI – rok 2014 – 153.000 zł – miesięczna pensja 12.750 tys zł. !!!!!! http://bip.dzierzgon.pl/?a=393
  3. Dieta radnej Powiatowej rok 2014 22.257 zł miesięczne wynagrodzenie 1.854 zł http://bip.dzierzgon.pl/?a=393
  4. Wynagrodzenie LGD Kraina Dolnego Powiśla – rok 2014 42.345 zł – miesięcznie 3.528 zł , a rok 2016 gdy już nie pracowała w RTI zwiększono jej pensję do 66.238zł – miesiecznie 5.519 zł
  5. Dodatkowe zlecenia np. Z Parku Technologicznego w Kwidzynie

  Powiedzcie mi jakim prawem będąc na tylu etatach nikt z pracodawców nie rozliczał jej z czasu pracy!!! Ja znam odpowiedz – bo był to jej mąż oraz kolega Pan Starosta Cymerys.
  Ta Pani zarobiła w 2014 r. 201.619,29 zł tj 16.801,60 miesięcznie. Czy jakby Was oderwano od takiego koryta nie zroślibyście wszystkiego żeby wrócić? Zastanówcie się? I nie dajcie się nabrać na malowanie ławek, sadzenie warzyw i picie koktajli.

 5. Przecież ta kobieta nie zrobiła tych projektów z prywatnych pieniedzy!!!!! Jak była pracownikiem Urzedu to miala to w zakresie obowiązków!!!Tak samo będąc prezesem RTI musiała pozyskaiwać srodki na działania statutowe!!! To była jej praca a nie dobra wola. A teraz krzyczy czego to ona nie zrobiła. RTI bez tej Pani radzi sobie wyśmienicie, nie upadło. Ta Pani nie jest cudotwórcą. Jest mnóstwo wykształconych ludzi w gminie tłamszonych przez takich jak ONA! Precz z takimi ludzmi. Będzie żyło się lepiej.

 6. Drodzy mieszkańcy Dzierzgonia zobaczcie i przeczytajcie program wyborczy „Razem Możemy Więcej” to się nazywa profesjonalne przedstawienie Komitetu i programu realizacji zadań dla Gminy i Miasta Dzierzgoń. Brawo czytelny i konkretny.

  1. KRZAKI, GAŁĘZIE, WYSOKA TRAWA PRZY DROGACH POWIATOWYCH… TUNELE, TAKIE NASZE GMINNE METRO – TO ZASŁUGA PANI JOLI I STAROSTY…

 7. Przez 4 lata była Pani w powiecie, na czele, to proszę przypomnieć mieszkańcom Dzierzgonia ile to Pani zrobiła, ile inwestycji dzięki Pani zostało zrealizowanych. Słucham ja…..
  Ja…..
  Ja….
  Ojj jjj i co teraz.?

 8. P.Jolanto przypominam,że w czasie kampanii obowiązuje Kodeks Wyborczy i art.111&1 brzmi!!!
  Jezeli rozpowszechniane ….materiały wyborcze……a takze wypowiedzi…..zawierają informacje nieprawdziwe kandydat na…ma prawo wnieść do sądu okręgowego o wydanie orzeczenia:

  1)zakazie rozpowszechniania takich informacji,

  5) nakazaniu przeproszenia osoby…,

  6) nakazaniu uczestnikowi postępowania( p.Przybyszowi)wpłacenia kwoty do 100 000zł na rzecz organizacji pożytku publicznego…

  Ì PO SPRAWIE!!!!

  Proponuję te pieniążki przeznaczyć na dożywianie kochanych szkrabów.

  Ps.Przypominam,że taka sprawa dla sądu w okresie kampanii jest priorytetowa czyli decyzję sąd musi wydać natychmiast.

 9. Pani Jolu jedno pytanie czy jak pani mówi o solarach ,że to pani wyczyn to proszę mi powiedzieć kto z mieszkańców naszej gminy dostał te solarny bo mam inne zdanie na ten temat,, znajomi,,.

 10. Tak jak wysłuchałem tego wystąpienia to nasuwa mi się takie pytanie, czy to Pani była burmistrzem czy Pani mąż? Wszystko zrobiła Pani i tu wychodzi megalomania, ja ja ja ja tylko ja ja ja nikt nic nie potrafi tylko ja ja ja .Musi Panią bardzo boleć że nie ma Pani 30 stanowisk bo byłoby ja ja ja x30.

  1. Tak już jest z rodzinnymi biznesami. Dzierzgoń Szewczun S.A a kampanie taka czysta ze na portalu p. Szewczun nie można zamieścić żadnego wpisu.

 11. Pani Jolu mówi Pani ze nie chce Pani brudnej kampanii prowadzić ale chcialam zapytać w takim razie czym jest Głos Dzierzgonia ? Gazeta która jest u nas w skrzynkach można ja znalezc i w ktorej nie ma ani jednego dobrego slowa!! tylko Pomyje na oebcna Pania Burmistrz! Jak to zobaczylam pierwszy raz jak mi gazete przyniesli to nie wierzylam wlasnym oczom. . I to jest wg Pani czysta kampania ?

 12. Ale naładowana jakby mogła to by skakała. Widać że już nie wie jak zatrzymać rzekę prawdy która na nią płynie i nie wie co ma zrobić. Sesje w Sztumie cieniutko i występy przed kamerą też cieniutko, Może krzykiem ? no nie też nie wychodzi.

 13. Wielki szacunek dla Naszego Proboszcza , już w niedzielę w kazaniu przewidział co się stanie w piątek, niebywałe.

 14. Kobieto z tego co mówisz to Twój mąż 14 lat przesiedział na ciepłej posadce i świrował jarząbka.
  Poziom wypowiedzi pewnego elektryka , którego SB wcisnęło nam na prezydenta,

 15. Pani Jolu 2 dni to za mało żeby wyuczyc się na blachę to co PR owiec napisał. Jąka się gorzej od Domańskiej. Heheh. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

 16. Oj manipulujemy manipulujemy opinia publiczną. Pan Przybysz nie mówił o nieprawnym zajmowania stanowiska po 2014 r a o latach od 2000 do 2015. Ale trzeba poczytać z kartki, pogrozic palcem a nóż grono wiernych dalej będzie łykać kit.

  1. Zawiadomienie do prokuratury nie bierze się z nikąd Niezadowolony, Jola czyta i jak ktoś zna mowę ciała to wie ze nie poszło jej najlepiej, nie przekonała nawet samej siebie

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *