Pobiegali i popili. Wielki sukces Piwnej Mili

Pierwsza edycja fantastycznej inicjatywy pod nazwą Piwna Mila okazała się w naszym mieście dużym sukcesem. Dopisało wszystko co musiało, aby imprezę uznać za udaną. Była dobra pogoda, była duża frekwencja i super atmosfera. Te trzy czynniki spowodowały, że organizatorzy mają powody do zadowolenia i motywację do planowania kolejnej edycji.

Do zawodów w bieganiu i popijaniu piwa stanęło 58 uczestników. Zawody podzielone były na wyścigi indywidualne oraz sztafety. Zasady były bajecznie proste – jeden pije, drugi biegnie. I tak 4×330 ml trunku oraz 400 metrów trasy.

KTO ZWYCIĘŻYŁ?

Kategoria indywidualna mężczyzn

1. Radosław Majewski
2. Dominik Michalski
3. Marcin Pławski

Kategoria indywidualna kobiet

1. Gabriela Sławska
2. Joanna Brocka
3. Mirosława Nowosławska

Sztafety

Mężczyzn: GMINA GARDEJA BIEGA w składzie Michał Murawski i Krzysztof Białkowski
Kobiet: WILD TEAM w składzie Adrianna Piekunko i Karolina Szwamber
Mieszana: KILISZEWSCY w składzie Joanna Rac-Kiliszewska i Grzegorz Kiliszewski 

Gratulujemy wszystkim. Organizatorom za to, że stanęli na wysokości zadania. Uczestnikom za to, że pokazali, że warto organizować tutaj takie wydarzenia. Kibicom i wolontariuszom za to, że byli, dopingowali i pomagali. Bez Was by się to nie udało.

Wszystkie zdjęcia z wydarzenia możecie oczywiście zobaczyć na Facebooku Dzierzgoń Team – klikaj!

 

Możesz być zainteresowany

Comment (12)

  1. Mega ubaw. Super sprawa. Brawo dla organizacatorów. Oby więcej takich rzeczy w waszym mieście się działo.

  2. Super sprawa. Gratulację za inicjatywę. Ludzie narzekający nie zdają sobie sprawy ile kosztuje zorganizowanie takiej inicjatywy. Sam nie brałem udziału ale może za rok 🙂

  3. Widzę anonim że z PISu jesteś, każde przebranie jest fajne tylko co cię to obchodzi jak ludzie dobrze się bawią. Pozdrawiam Super fotki i impreza. Dzierzgoń tak DALEJ

  4. Piwna mila połączenie zdrowego trybu życia i spożywania alkoholu. Jakoś nie idzie mi to w parze. Inicjatywa jak najbardziej pozytywną ale te piwo nie pasuje. Mogło być chociaż bezalkoholowe.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *