Powiśle kończy sezon na 7 miejscu, trener Tarnowski żegna się z drużyną

W ubiegły weekend rozgrywki w sezonie 2018/2019 zakończyły drużyny pomorskiej IV ligi, w której występuje również zespół z naszego miasta. Liczbą sezonu jest dla dzierzgońskiego Powiśla liczba 55 – tyle punktów udało się uzyskać piłkarzom występującym na co dzień przy ulicy Krzywej.

Taki dorobek punktowy pozwolił zespołowi trenera Wojciecha Tarnowskiego usadowić się na wysokim siódmym miejscu w tabeli. Powiśle o jeden punkt przeskoczyło Kaszubię Kościerzyna i aż o sześć punktów Jantar Ustkę. Należy więc uznać sezon 2018/2019 w wykonaniu Powiśla Dzierzgoń za bardzo udany.

Na klubowej stronie mogliśmy przeczytać w ostatnich dniach informację o tym, że dotychczasowy szkoleniowiec Wojciech Tarnowski żegna się z klubem.

Trener Tarnowski dzierzgoński zespół prowadził po raz drugi w karierze. Ponownie stery objął 27 marca 2018 roku i od tego czasu dyrygował biało-zielonymi z ławki w pięćdziesięciu trzech potyczkach (50 liga i 3 puchar). Wraz z drużyną odniósł dwadzieścia trzy zwycięstwa, dziesięć remisów i dwadzieścia porażek – czytamy na stronie www.dkspowisle.futbolowo.pl.

W niedalekiej przyszłości dowiemy się, kto poprowadzi Powiśle w nadchodzących rozgrywkach, których start przewidziany jest na początek sierpnia. Gratulujemy zespołowi wysokiego miejsca w tabeli i liczymy na jeszcze lepszą lokatę w następnym sezonie!

Tak prezentuje się tabela na koniec rozgrywek:

Zdjęcie: www.dkspowisle.futbolowo.pl

Możesz być zainteresowany

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *