Premier Gowin na ulicach Dzierzgonia

Kampania wyborcza to czas, w którym politycy bywają w miejscach, w których normalnie trudno ich dostrzec. Dość niespodziewaną dla mieszkańców Dzierzgonia wizytę postanowił złożyć w środę wicepremier w rządzie Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Gowin. W asyście burmistrz Jolanty Szewczun oraz współpracowników Karola Rabendy i Kazimierza Janiaka wiceprezes Rady Ministrów spotkał się z członkami Stowarzyszenia Seniorów Dzierzgońskich, Klubu Senior+ i grupą wsparcia „W nas jest siła”.

Na oficjalnym profilu facebookowym Gminy Dzierzgoń czytamy, że wizyta była okazją do „porozmawiania o potrzebach i oczekiwaniach”.

Zdjęcia: Gmina Dzierzgoń

Możesz być zainteresowany

Comment (7)

 1. Nawet nadwornego błazna niema na zdjęciach.
  Władza robi wszystko , aby nieodpowiednie osoby mogły dociekać kampanijnych szczegółów (tych nieprzyjemnych).

 2. Ciekaw jestem czemu inni nie wiedzieli o tym spotkaniu czyżby za trudne pytania by padły. Jozin masz rację tępy naród łatwiej się prowadzi. Dobrze że u Was na portalu można dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć.Pozdrawiam p.Redaktora super tematy poruszacie i ten Alert Obywatelski to strzał w 10.

  1. Państwa Szewczunów…
   Oczywista, oczywistość…
   Jak rozumiem po UW,SLD, bezpartyjnych „fachowcach”, po czarnej polewce od PiS, teraz nadszedł czas na partyjkę Porozumienie Jarosława Gowina…

 3. Tylko dlaczego nikt z mieszkańców o tym spotkaniu nie wiedział, tylko klub seniora i grupa wsparcia. Bali się porozmawiać z mieszkańcami-Brawo Wy

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *