Radni opozycji złożą projekt uchwały ws. opiekunek?

Dziś rano otrzymaliśmy informacje o chęci złożenia przez radnych opozycji (m.in. Zbigniewa Czechowskiego i Rafała Żemojdzina) projektu uchwały w sprawie opiekunek w autobusach dowożących dzieci do placówek oświatowych na terenie gminy Dzierzgoń.

Nie znamy szczegółów, prace ponoć już trwają, ale według posiadanych przez nas informacji radnym zależy m.in. na tym, aby rodzice nie musieli płacić za opiekuna troszczącego się o bezpieczny dojazd ich dzieci do przedszkola i szkół. Jaki kształt będzie miała ta uchwała i czy Rada Miejska w Dzierzgoniu ją przyjmie? Na ten moment nie wiadomo, wszystko okaże się w najbliższym czasie.

(Visited 580 times, 1 visits today)

Możesz być zainteresowany

Comment (5)

  1. Ja się dziwie ludziom , że wybrali takie władze w ostatnich wyborach. Przecież ta gmina opanowana została przez małżeństwo, ktoresię zamienia stołkami jak w Rosji. Ludzie tyle lat dają się nabierać i pozwalają sobą rządzić. Czy nikt nie stara się kojarzyć faktów np. jak to zrobili z prezesostwem RTI i setki tysięcy wypłatki. A po wyborach kto wycofał sprawęRTI z prokuratury?
    Obudźcie się !!!!
    Liczycie, że o was oni myślą i tak się pchają do władzy bo zależy im na was?

  2. Na dzień babci pani burmistrz potrafi się lansowac a że wnuki tych babć i dziadków będą jeździły bez opieki to już nie potrafi się wypowiedzieć… żałosne to wszystko… może z życzeniami obieca kolejna „obniżkę” za śmieci dla seniorów

  3. Brawo tak powinni właśnie pracować radni , którym na sercu jest dobro dzieci. Nie sztuką jest kupione cukierki za pieniądze budżetowe rzucać dzieciom a z drugiej strony narażać je na niebezpieczeństwo tylko dlatego,że ktoś wpadł na pomysł dokonania oszczędności i to na czy, na bezpieczeństwie dzieci.Szkoda,że nie dokonywano oszczędności przy zatrudnianiu vc prezesa RTI albo wydane będą pieniądze na pseudo park, skwer na terenie komunałlki. Trzeba sobie przypomnieć o bluszczach jak ginęły i kto tymi projektami kierował. Ba na takie inwestycje są pieniądze,DLACZEGO SĄ? to juz do waszych przemyśleń.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *