W Dzierzgoniu powstała nowa spółka – Zielone Wzgórze Sp. z o.o.

Jedną z firm, które w grudniu wygrały przetarg na „Wykonanie w roku 2020, zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Dzierzgoń” okazała się spółka Zielone Wzgórze Sp. z o.o. Tematem zainteresował się radny Grzegorz Murawski i na lutowej sesji Rady Miejskiej w Dzierzgoniu złożył interpelację z kilkoma pytaniami dotyczącymi nowej spółki. Poniżej prezentujemy Państwu treść interpelacji oraz odpowiedź na nią.

Możesz być zainteresowany

Comment (20)

 1. Czy nie jest ciekawe to, że zwolnili wczesniejszego prezesa RTI a teraz na jego projekcie dofinansowują społkę z metra ciętą. A jakie projekty złożyli dwaj obecni prezesi i ile pieniędzy sciągneli dla rozwoju przedsiębiorczości ?

  1. Poznaniak masz fatalnych informatorów. To nie był projekt Sarnowskiego. Proponuję zorientować się w temacie, a nie konfabulować.

   1. Mieszkaniec dawaj dawaj, oświeć wszystkich w tym temacie a może i na inne pytania zadane pod tym artykułem znasz odpowiedzi?🤔

    1. Rozczaruję Ciebie. nie jestem prezesem. Śledzę stronę RTI, bo mam w tym interes. I tam masz odpowiedzi na sporo pytań, które tu padło. Pozdrawiam

  1. Chyba nasz drugi lokalny portal chciał błysnąć i dał ripostę na tenże artykuł ale moim zdaniem tylko się pogrążyli. Takiego bełkotu dawno nie było nam dane czytać. Żadnej odpowiedzi po co powstała spółka. Dlaczego nie wypowiedziała się pani prezes nowej spółki tylko prezes starej spółki zabrała głos? No i oczywiście wisienka na torcie ….to wszystko wina Domańskiej. ŻENADA

 2. Po co tworzyć nowe spółki i dawać im tyle kasy, nie lepiej dać kasę staremu zgkim żeby podratować? Gdzie tu sens?

  1. Dziwię się pani prezes zgkim że daje takie dziwne komentarze na dtm, naprawdę. Sama została powołana za poprzedniej burmistrz, niczym specjalnym w tym okresie się nie wyróżniła, no może oprócz tego że wszyscy mówili że w Dzierzgoniu to jeszcze tak brudno nie było za co oczywiście cięgi zbierała poprzednia burmistrz. Poza tym żadnej merytorycznej odpowiedzi po co ta spółka nowa powstała.

   1. Dlaczego nasza burmistrzynia (no podoba mi się ta nazwa) w godzinach swojej pracy dodaje posty na swoim prywatnym fejsie? Nam urzędnikom zabroniono nawet zerknąć na fejsa prywatnego w godzinach pracy.

   1. Prezes to tylko kukiełka, nie ma swojego zdania najważniejsze ze na konto co miesiąc wpływa. Nowa prezes zajmuje się zanoszeniem listów na pocztę. Brawo Wy !!! A gumiś jaka tam pełni funkcję … awansował po wyroku ?

  1. Panie radny niech pan dopyta czy dali te dofinansowanie jak już spółka istniała czy dostali kasę jak jeszcze jej nie było???😏 Bo jak wygrali przetarg na odśnieżanie w grudniu a powstali w styczniu to wszystko możliwe. Ale przynajmniej tej zimy się nie napracowali 😂😂😂

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *