W Miniętach powstała spółka Kosz. Kto w zarządzie? Kto udziałowcem?

W połowie kwietnia pisaliśmy o nowej spółce powstałej w Dzierzgoniu. Chodzi oczywiście o spółkę Wzgórza Verde, której jednym ze współudziałowców jest ZGKiM w Dzierzgoniu. Okazuje się, że to nie jedyna taka spółka powstała w tym roku na terenie naszej gminy.

Drugą z nich jest Kosz sp. z o.o. Jeśli wierzyć Internetowemu Monitorowi Sądowemu i Gospodarczemu, wpisu do rejestru dokonano 8 stycznia 2020 roku. Spółka została zarejestrowana pod adresem Minięta 34, 82-440 Dzierzgoń. Czego jeszcze możemy dowiedzieć się o spółce Kosz?

Wedle informacji zawartych w Internecie wspólnikami spółki są: ZGKiM w Dzierzgoniu (posiada 24 udziały o łącznej wartości 2,400,00 złotych), Adriana Zuchora (13 udziałów o łącznej wartości 1,300,00 złotych) oraz Krzysztof Jasieniecki (13 udziałów o łącznej wartości 1,300,00 złotych). Kapitał zakładowy spółki to 5000,00 złotych.

Prezesem zarządu spółki jest Adriana Zuchora.

Korzystaliśmy z danych zawartych na stronie imsig.pl.

Przeczytaj o spółce Wzgórza Verde

W Dzierzgoniu powstała nowa spółka – Zielone Wzgórze Sp. z o.o.

Wzgórza Verde. Kto w zarządzie? Kto wspólnikiem spółki?

Możesz być zainteresowany

Comment (10)

 1. To co sie dzieje to podobne do Telemedycyny jaka miala byc w Dzierzgoniu?
  Tworzy sie spolki , powoli przejmuje sie zadania ZGKiM ,ktore daja dochody następnie po czasie oglasza sie upadlosc a nowo powstale spolki zostaja i po przejeciu reszy zadan ZGKiMu dobrze sobie radzą. O przetargi na usługi nie muszą sie martwic. To tym roku, predzej byl wygrany przetarg niz zarejestrowanie spolki, czy się mylę?
  A po czasie prezesami beda inne osoby, ktore wykupia wszystkie udzialy no moze 98% a 2 % beda mieli pracownicy. Jak myslicie kto wykupi udzialy bo ich zawrotna suma jest trudna do zainwestowania dla zwyklego czlowieka.🤣🤣🤣🤣

 2. Ogłoszenie
  Chcesz zostać milionerem?
  Posiadam 1300 złotych. Poszukuję wspólnika do spółki „Złoty kran”, która przejmie gminne wodociągi (większość udziałów). Jeżeli dysponujesz też tak znaczącą gotówką – słownie – tysiąc trzysta złotych – które chcesz zainwestować i zostać vie prezesem, zgłoś się niezwłocznie… ; )
  Prezes spółki „Złoty kran”

 3. Zapytajcie drodzy redaktorzy u źródła czyli u prezesa ZGKiM o szczegóły. Dzieki temu będziecie mogli przekazać nam mieszkańcom pełna wiedzę. To nie jest materiał który daje wiedzę tylko sieje dziwne domysły o drugim dnie. A może to jest sposób na ratowanie miejsc pracy. Jeśli ZGKiM nie mógł sięgnąć po te pieniądze warto było powołać nowy podmiot. Dzięki temu są utrzymane miejsca pracy a sprzęt i urządzenia do pracy są kupowane, a nie jak w przeszłości wyprzedawane a za tym nie szły nowe zakupy.

 4. Widziałam że prezesi też fizycznie pracują, ciekawi mnie jedno za jakie pieniądze oni teraz pracują i kto prowadzi im księgowość.

  1. W zasadzie można by zapytać panią prezes czy jest pewna że podejmowane działania są zgodne z prawem. Bo ludzie się dziwili że najpierw pracownicy są z ADM zwalniani a potem zatrudniani. Czy to było robione po to aby obejść przepisy i moc utworzyć nowe spółki? Skoro jak napisał Tomek ADM nie mogło skorzystać z tych pieniędzy. Wszystko jest dobre gdy się dobrze kończy.

 5. Już dawno pracownicy adm się śmiali że tam prezes prezesa pogania i nie wiadomo kogo się słuchać

 6. Czy to jest spłacanie powyborcze? Gratuluję tym, którzy tam pracują, te dwa podmioty co przynosiły dochody było trzeba oddać ludzie otwórzcie w końcu oczy co oni jeszcze wykombinują, przecież oni rozwalą ZGKIM.

 7. To dlaczego nowa spółka korzysta ze sprzętu ZGKIM ,przecież dostali dofinansowanie na nowy sprzęt. Kto ich z tego rozliczy.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *