Wielka Orkiestra Świątecznego Parkrunu

Ogólnopolska inicjatywa pod nazwą parkrun połączyła siły z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, w organizację i przebieg której również zaangażowana jest cała Polska. Z takiej kolaboracji mogły wyniknąć tylko dobre rzeczy. Na trasie 19. biegu z serii parkrun Dzierzgoń obecne były puszki WOŚP. Każdy z uczestników/organizatorów/wolontariuszy i kibiców mógł dołożyć coś od siebie.

Poranek był mroźny i słoneczny, ale jak piszą organizatorzy, serca były gorące i to jest w sumie najważniejsze. Gratulacje dla dzierzgońskiego sztabu WOŚP i organizatorów parkrun Dzierzgoń za połączenie sił w imię pomocy potrzebującym.

W sobotę na starcie stawiło się 50 uczestników, w tym dwóch debiutantów. Siedmioro uczestników wykręciło swoje osobiste rekordy. Nad wszystkim pieczę sprawowało 15 wolontariuszy. Były ciastka, były gorące termosy, była muzyka! Następny – jubileuszowy, bo dwudziesty, parkrun już w następną sobotę.

Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia…

Możesz być zainteresowany

Comment (3)

  1. Tak małe miasteczko i widzę są dobrzy ludzie którzy chcą coś zrobić dla innych,chcą wyciągnąć z domów .Gratulacje że udało Wam się trafić do osób starszych-WIELKI SZACUN.U nas nie ma takich biegów z chęcią też bym ruszyła z kijkami,bardzo dobry pomysł w grupie zawsze raźniej.Gliwice pozdrawiają.

  2. Wielkie podziękowania dla pana Rafała i pana Adama za organizowanie co tygodniowych biegów i maszerowania .Wielkie rzeczy rodzą się małymi krokami tak dalej panowie.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *