Wioleta Czechowska Nauczycielem Przedszkola Roku 2019 w powiecie sztumskim!

Wioleta Czechowska, nauczycielka Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu, została Nauczycielem Przedszkola Roku 2019 w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Bałtycki. To duże wyróżnienie zarówno dla laureatki, jak i dla samej placówki.

Plebiscyt organizowany jest co roku i można powiedzieć, że cieszy się on niemałym zainteresowaniem i popularnością. Jak możemy przeczytać na stronie organizatora, plebiscyt ten przeprowadzany był we wszystkich powiatach województwa pomorskiego. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach: „Nauczyciel Przedszkola”, „Przedszkole Roku” i „Grupa Przedszkolna Roku”. Łącznie oddano aż 60 tysięcy głosów.

Laureatka umieściła na swoim profilu na Facebooku film z podziękowaniami dla biorących udział w plebiscycie uczestników. W tym nagraniu zaznacza ona również, że „nie mogła odebrać nagrody z przyczyn od niej niezależnych”. Co jeszcze mówiła najlepsza nauczycielka w powiecie sztumskim?

„To dla mnie ogromny zaszczyt, że doceniacie państwo moją pracę i wielka motywacja, by dać z siebie jeszcze więcej. Praca nauczyciela w przedszkolu do łatwych nie należy. Czasem jest zabawnie, ale trzeba też pamiętać, że jest to bardzo odpowiedzialne zadanie”.

[…]

„Staram się jak mogę, aby przysłowiowy Jaś wystartował jak należy w dorosłe życie i cieszę się z tego, że wy jako rodzice doceniacie moją pracę”.

Całe wystąpienie możecie Państwo obejrzeć pod tym adresem:

Moi Drodzy! Przyszedł czas na podziękowania dla tych wszystkich, którzy oddali na mnie głos w plebiscycie na "Nauczyciela Przedszkola Roku 2019".

Opublikowany przez Wiolę Cz Czwartek, 20 lutego 2020

 

TAK PREZENTOWAŁO SIĘ PODIUM PLEBISCYTU

RELACJA Z GALI W RATUSZU STAROMIEJSKIM W GDAŃSKU

Czy ktoś zauważył ten sukces nauczycielki z dzierzgońskiego przedszkola?

Przejrzeliśmy stronę i profil w mediach społecznościowych Tęczowego Przedszkola i co? I o sukcesie nauczycielki ani słowa.
Przejrzeliśmy profil w mediach społecznościowych Gminy Dzierzgoń i co? I o sukcesie nauczycielki ani słowa.

My ze swojej strony gratulujemy pani Wiolecie Czechowskiej tego niewątpliwego sukcesu!

Możesz być zainteresowany

Comment (6)

 1. Co ta radną wypisuje jakie bieganie i morsowanie jest zasługą obecnej p.burmistrz,niech pisze prawdę że bieganie ale w klubie DKS ie,Niech pani to sprostuje.

  1. Serio napisała że morsowanie i ogólnie biegi w gminie to zasługa burmistrz?! Chyba kogoś poniosła wyobraźnia. Trochę obiektywizmu pani radna, i proszę pisać prawdę co kto organizuje.

 2. Dlaczego pani nie mogła odebrać w Gdańsku osobiście, czy to prawda że p.Dyrektor nie puściła pani Wiolii, jaką była przyczyną.

 3. Jest najlepsza, moje dziecko w domu jak się pytam jak było w przedszkolu ciągle mówi o pani Wioletce. Pozdrawiam

 4. Gratulacje dla Pani! Zasłużyła pani jak mało kto na tą nagrodę,można tylko pozazdrości dzieciom, które mają lub miały okazję być pani wychowankami. Życzę dalszych sukcesów w pracy i uznania.
  Pani burmistrz czy taka wygrana nauczyciela nie powinna być doceniona przez władze miasta?
  Pan przewodniczący Rady Miasta – nauczyciele, przewodnicząca komisji oświaty – pedagog 😱 gdzie jesteście?

 5. Gminie zalezy na tworzeniu jak najlepszego wizerunku a tu jakos nie ma checi aby to upublicznic i docenić. Czy gdyby tę nagrode dostała inna osoba? to bysmy na sesji widzieli piękną gale podziekowań z bukietami kwiatow? czy sie mylę ? Czyżby przewodniczacy nie dostal nagrody jako najlepszy nauczyciel ? Jak mozna nazwac takie zachowanie władzy? a tak z ciekawosci dlaczego nie mogła odebrać osobiscie nagrody? Czyz sie mylę, że gdyby taką nagrodę miala odebrac inna osoba to czy nie pojechalby gminny samochod by ja zawieźli na gale do Gdańska i bylyby wszystkie strony fb i dtm zasypane zdjeciami w rożnych pozach.🤣😂😃😂🤣😂🤣😃😂🤣

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *