Wioletta Żuchowska kierownikiem Klubu Dziecięcego „Promyczek”

W piątek poznaliśmy nowego kierownika Klubu Dziecięcego „Promyczek”. W drodze konkursu wyłoniona została na to stanowisko pani Wioletta Żuchowska. Burmistrz Dzierzgonia poinformowała o tym w piątek za pomocą komunikatu wideo na oficjalnym profilu Gminy Dzierzgoń na Facebooku.

Szanowni mieszkańcy, chciałabym dzisiaj przedstawić nowego kierownika Klubu Dziecięcego Promyczek wyłonionego w konkursie i jest nią pani Wioletta Żuchowska, która wygrała konkurs i będzie prowadziła dla naszych najmłodszych naszą nowo powstającą placówkę. Życzę zarówno rodzicom, ale i nowej pani kierownik super pomysłów, dobrej współpracy, no i myślę, że jest to nasza wielka, wielka nadzieja i duże też oczekiwania. Wszystkiego, wszystkiego najlepszego na tym nowym stanowisku i w tym nowym wyzwaniu„.

Tak brzmiał komunikat burmistrz. Nowa pani kierownik odpowiedziała, że „wszystko co w mojej mocy, postaram się zrobić„.

Foto: Gmina Dzierzgoń na Facebooku.

Możesz być zainteresowany

Comment (3)

  1. Nie udalo sie w Starostwie to tetaz w promyczku 🤣😂🤣😂. Jestem pewien ze konkurs byl srogi i bylo 400 kandydatow . a ciekawe bylo ogloszenie o konkursie we wszystkich gazetach internecie w informatorze dzirzgonskim. aaaaaa czytalem tez igloszenie o konkursie w super gazecie CZAS DZIERZGONIA🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣

  2. Pewnym radnym obecna P. Burmistrz odebrała głos, żadnych pytań, dociekań, podejrzeń. Co ciekawe mieszańcy ich nie pytają, nie dopytują.
    Letarg trwa w najlepsze, „totalni” radni jak stare , wytłuściałe koty milczą i śpią.

  3. ciekawe jakie są koszty utrzymania „Promyczka” ? w tym ile osób kadry ? ogrzewanie ? energia , środki czystości…i ile dzieci uczęszcza na zajęcia ?
    Radny Pskiet (szakal?) pewnie nie jest ciekawy – bo gdyby był to już b y się pytał…poprzedniej p.burmistrz

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *