Wirtualny Bieg Pamięci Powstańców Warszawskich

Czcić pamięć o powstańcach można w różny sposób. Pokazali to uczestnicy Wirtualnego Biegu Pamięci Powstańców Warszawskich zorganizowanego w Dzierzgoniu przez Dzierzgoń Team, którzy o godzinie 19:00 biorąc udział w tej akcji połączyli się z całą Polską i oddali hołd bohaterom 1944 roku.

Przebiegli dokładnie 1944 metry z biało-czerwonymi akcentami i, jak sami mówią, zadumą w sercu. Trasa była bardzo zbliżona do dobrze znanej trasy stałym bywalcom sobotnich parkrunów. Gratulacje dla organizatorów i uczestników tego biało-czerwonego biegu ku pamięci.

Tutaj możecie zobaczyć album zdjęciowy z wydarzenia (klik)

Dzierzgoń: I Wirtualny Bieg Pamięci Powstańców Warszawskich

Dokładnie 75 lat temu Polacy połączyli siły by walczyć o wolność, o Polskę. My dzisiaj łączymy się by za tą wolność podziękować i uczcić pamięć bohaterów 1944 roku.Jak na Dzierzgoń Team przystało zrobiliśmy to na sportowo i połączyliśmy się z całą Polską dzięki akcji I Wirtualny Bieg Pamięci Powstańców Warszawskich. 1944 metry biegu z biało czerwonymi akcentami i zadumą w sercu. DZIĘKUJEMY!Powstanie WarszawskieDzierzgonTeamPowiśle DzierzgońGmina DzierzgońBiegam bo mnie ludzkość wqrwia

Opublikowany przez DzierzgonTeam Czwartek, 1 sierpnia 2019

 

Możesz być zainteresowany

Comment (1)

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *