Wytyczne promocyjne Gminy Dzierzgoń

Dotarliśmy do wytycznych, jakie miały być przesłane przez urząd Gminy Dzierzgoń do jednostek gminnych.

Poddajemy poniższy tekst pod waszą dyskusję.

 

Szanowni Państwo, Gmina Dzierzgoń jako gospodarz miejsc, na których odbywają się wydarzenia kulturalne, sportowe i społeczne, aby ujednolicić komunikację marketingową gminy stosuje jednolite zasady promocji gminy i budowania jej marki. Zgodnie z tymi zasadami należy:

– w oficjalnych informacjach umieścić herb Gminy Dzierzgoń zgodnie z załącznikiem;

– podczas organizowanych wydarzeń należy również w miejscu widocznym umieścić baner „Gmina Dzierzgoń” o wymiarach 3 m x 1 m (do odbioru w Urzędzie Miejskim 2 dni przed datą każdego wydarzenia, potem do 24 h po wydarzeniu do zwrotu);

– w harmonogramie wydarzenia podczas jego otwarcia ująć 5 minutowe wystąpienie Burmistrza Dzierzgonia jako gospodarza miejsca, w którym odbywa się wydarzenie;

– zaakceptować na wydarzeniu udział portalu „Dzierzgoń Twoje Miasto”, który sporządzi materiał promocyjny Gminy Dzierzgoń z udziałem Burmistrza Dzierzgonia lub zapewnić wskazany materiał promocyjny i udostępnić go do 48 godzin od wydarzenia na skrzynkę promocja@dzierzgon.pl

– w ciągu 2 godzin od zakończenia wydarzenia przesłać na skrzynkę promocja@dzierzgon.pl 2-3 zdjęcia z wydarzenia z udziałem Burmistrza Dzierzgonia;

– w materiałach promocyjnych lub relacjach wideo i fotorelacjach w trakcie i po wydarzeniu umieszczać informację „Wydarzenie/konkurs/itp. zorganizowane jest/było ze środków finansowych Gminy Dzierzgoń” (jeśli dotyczy);

– w materiałach promocyjnych organizowanych przez nasze gminne jednostki umieszczać „Burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun zaprasza….”

Możesz być zainteresowany

Comment (11)

 1. O rany przydałoby się jakieś szkolenie, bo formuła „burmistrz/wójt zaprasza” to jest już dawno potworny obciach. Takie prowincjonalne.

 2. W ramach promocji proponuję zorganizować sprzęt nagrywający PEANY na cześć p.burmistrz „…łubu dubu , łubu dubu niech żyje nam ………………………………niech żyje NAM”.
  Bareja by się zdziwił.

 3. Burmistrz niech się weźmie do roboty bo na razie to tylko się promuje. Niech się zainteresuje dyrektorką, która przy pomocy podwładnych farbuje włosy w czasie pracy. Może to powinno promować Dzierzgoń……..
  „Farbowanie za pół ceny w godzinach pracy”
  Ludzie jak to wszystko się zbierze do kupy to można powiedzieć za radny „Dzierzgoń w ruinie”

  1. A która to dyrektorka bo mnie to zaciekawiło. Może to jest dodatkowa działalność a może więcej osób sobie farbuje włosy lub wytyczne z Urzędu do nowatorskiej promocji Gminy. Dyrektorka jeśli to prawda to straciła autorytet. Trzeba mieć nie równo pod sufitem, żeby takie rzeczy robić.

 4. Zasady marketingowe gminy haha kupa śmiechu. Wybory za niedlugo to myśli że im jej jeszcze więcej tym lepiej. Ale nie, tak to nie działa w małej miejscowości. Tu by zadziało więcej pracy, a nie zdjęć. Stan dróg fatalny nie mówiąc już o zimie, pracy nie ma a podatki, opłaty za śmieci i wodę w górę.

 5. Słyszałem , że teraz w soboty na rynku każdy sprzedawca będzie musiał wystawić baner i zdjęcie burmistrz i przez megafon będzie transmitował wystąpienie bo to impreza masowa🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤪🤪. Ludzie czy to czytacie co tam napisali ? Pod pretekstem promocji chce się jolka sama promować. Nie poradziła sobie z Dzierzgon Team to teraz na ich plecach chce robić sobie promocję. 😅🤣🤣

  1. Z tą dyrektorką to jazda ale ciekawsze jest to co z tym zrobiła burmistrz? Czyż nadal bedzie udawała, że nic o tym nie wie? Nie ma konsekwencji? Burmistrz pewnie nie ma czasu się tym zająć? Czyż ważniejsza sesje zdjęciowa?
   A może powinna lansować zdjęcia na fb jak udzielania kary dyrektorce?

 6. Czy ja mogę zadać pytanie burmistrz ? Chcę się dowiedzieć jak zaplanuję spotkanie na tz. Kortach w Dzierzgoniu z kolegami i znajomymi to musimy wystawić baner i czekać na wystąpienie burmistrz. 🤣🤣🤣🤣 to są jaja jak berety.

  1. No no. Ktoś zechce coś zorganizować, ma swój pomysł, własne zaangażowanie, własne środki i TYLKO dlatego że robi to na terenie gminy ma promować burmistrza? Kto to wymyślił? Strach będzie grila zrobić 😂😂😂

   1. A dlaczego portal „dzierzgoń twoje miasto” ma mieć dostęp do materiałów jakiejś imprezy a nie np. Portal „Dzierzgoń info”? Jeden jest lepszy wg władzy a drugi gorszy?

 7. Władza już myśli, że jest właścicielem gminy i przed wyborami chce bez wysiłku promować się na czyjejś pracy.Kto zabroni ludziom wejścia do jeziora Kuksy? Przecież to chore zeby na imprezce zorganizowanej np. przez Dzierzgon Team burmistrz wydaje polecenie że musi być zaplanowane jej wystąpienie. Czy to zgodne z prawem? czy to nie jest wywieranie nacisków na organizatorów?
  Przemówienie yyyeee yy ee aaa yyyee koniec.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *