Zbigniew Przybysz komentuje – #1

Przedstawiamy Państwu nowy cykl materiałów, w których Przewodniczący Rady Miejskiej oraz kandydat na radnego w wyborach samorządowych 2018 zabiera głos na przeróżne tematy bieżące. W kolejnych dniach możecie Państwo spodziewać się następnych filmów z komentarzem Zbigniewa Przybysza.

Możesz być zainteresowany

Comment (19)

 1. Chyba.., wydaje się że… też macie wrażenie, że brak tu komuś pewności, że mówi prawdę, choć robi wszystko, aby w nas takiego wrażenia nie wzbudzić?

 2. Myślę, że tutaj nie chodzi o krytykowanie kogokolwiek. Każdy ma prawo do swojej opinii z którą chciałby podzielić się z innymi. Jednak na innym portalu – Dzierzgoń Twoje Miasto nie które komentarze są usuwane bądź w ogóle nie są dodawane. Pozdrawiam serdecznie.

 3. Widzę że tu tylko zwolennicy obecnej Pani Burmistrz .a czy są ludzie realnie patrzący na gminę Dzierzgoń?krytykując nic nie osiągniecie.Warto racjonalnie spojrzeć co jest lepsze ….

 4. XYZ nie tylko mówi to co chcemy usłyszeć, ale również pokazuje nam to co chce. W postach Pani J. na facebook-u dotyczących programu wyborczego rozwinęła się dyskusja na temat ulicy Limanowskiego (z jednym jej mieszkańcem), które chyba też okazały się nie wygodne bo zostały usunięte. Skoro p. J. Sz. jest taka uczciwa, prawdomówna i dla ludzi to dlaczego usuwa wpisy które nie popierają jej kandydatury i są jej przeciwne. Zakłamywanie rzeczywistości już na początku kampanii wyborczej daje nam obraz tego co będzie później- czyli widzicie i słyszycie tylko to co ja Jola chcę wam pokazać!

 5. Genowefa to wskaż jakąś inwestycje która przeprowadziło starostwo – powiat w gminie Dzierzgoń w ostatnich 4 latach. Głośno mówiła że żadna inwestycja nie będzie zrobiona w mieście. A Traugutta ruszy dopiero po wyborach.

 6. Ja Was nie rozumiem.Jak byłam radną , to p.J.Sz. była radną powiatową i na kazdej sesji na prawdę mówìła o wielu staraniach Gmina-Powiat!!!!!!! Nie wierzę,że ludzie tak mogą sie zmienić i dzialac na szkodę Gminy, kiedy mąż nie jest już burmistrzem.Przecież dobro Gminy ta pani stawia na pierwszym miejscu!!! O co tu chodzi? KTO KOGO OSZUKUJE?

 7. Przewodnicząca Rady Powiatu utrudniała działania dla Dzierzgonia na każdym kroku. Swoim układem blokowala wszystkie inwestycje. Swoimi układami próbowała pozbawić pracy kierownik ZAZ-u w Sztumie z oskarzeniem mobbingu bo ta nie godzila sie na dalsze zatrudnienie Pana Kazimierza jako jej zastępcy – na stanowisku, które zostało utworzone specjalnie dla niego a nic nie wnosilo w pracy ZAZ-u.

 8. Czyż nie chęć zarabiania ogromnych jak na Dzierzgon pieniędzy doprowadziła do świadomego złamania prawa A teraz jak zostałaby burmistrzem zablokowalaby zwrot pobranej kasy . 700 tyś to sporo i zrobi wszystko żeby tego nie zwracać. Powsadza swoich ludzi na stołki i to oni wycofaja sprawę z prokuratury A ona będzie mówiła że z tym nie ma nic wspólnego bo to wycofał prezes RTI ?(Nowy z jej nadania) Mysle ze ludzie przy urnie pokażą że nie dadzą się tak oszukiwać. Czy przez ostatnie 4 lata słyszał ktos o jakiejś aferze związana z praca Burmistrza ?

 9. Najbardziej prawdopodobny scenariusz po zajęciu stołka przez panią Jolę,albo wymyśli coś innego na pograniczu prawa.

 10. Myślę, że nie ma co dyskutować. Pani Jola złamała prawo i to wdodatku świadomie. A teraz próbuje zostac burmistrzem żeby na stołku prezesa w RTI posadzić koleżankę Prezeske z Bs-u. Po to by zablokować zwrot pieniędzy które pobierala bez prawnie. Ps. Bank nie zostanie bezpański- dla meżusia ciepła posadka prezesusia.

 11. Wasza „mentorka” właśnie wystawiła całą tę „czerwoną elitę”(SLD)Sztumu i okolic do wiatru. Oni ją wyforowali(Przewodnicząca Rady, zatrudnili męża na stanowisku, na którym nic nie robił jak powiedział mu to w oczy jeden z pracowników ZAZ-u) De facto to ona utworzyła porozumienie z prawicą a chyba też przybudówką PiS-u Pan Piotra Steca, który po wyborach ma zamiar „utworzyć koalicję” z Listą PiS . I tak startując z dwóch komitetów zapewnić sobie chcą większość w powiecie. Aż strach pomyśleć gdy za jakiś czas powstanie na tym terenie NSDAP lub OUN UPA. Ale to przyszłość. Niech Państwo uważają na tę panią. To Wasza mentorka porozumiała się z prawicą sztumską a chyba też przybudówką PiS! Wasza J o l k a!

 12. Już wiem skąd ta pani ma tyle energii samorządowej za perspektywę następnych lat z takimi zarobkami to ja bym biegał raz w tygodniu 156 km i powrotem a także bylbym na każdej imprezie żeby minie widzieli.

 13. Och Karolina ty to piszesz prawdę, przeczytaj moze najpierw wyrok w sprawie twojej wychwalanej .Powiem ci że miała nawet dodatek za szkodliwe warunki pracy niczym gornik w kopalni. To jest dowód na to dlaczego tak chciała objąć to stanowisko, nie patrząc na uczciwość tylko na to jaką wypłatę weźmie co miesiąc. Uczciwy człowiek musi na taki pieniadze pracować 15 lat.

 14. Karolina, z tego co mówi to raczej nie oczernianie tylko prawda. 2 orzeczenia sądu , że nielegalnie zasiadała w zarządzie RTI i zarobiła na tym 700 tys zl to raczej nie brednie. Człowiek, który nie ma skrupułów żeby łamać prawo i być prezesem tam gdzie nie może zgodnie prawem być to twoim zdaniem jak należny nazwać. Obecna Pani Burmistrz też dużo zrobiła a miała tylko na to 4 lata. Pani Jolanta cały okres rzuca jej kłody pod nogi – szkalujace gazety, Dzierzgon twoje miasto – portal na jej usługach. Karolino przypomnij sobie szkalujace obecną Panią Burmistrz gazetki kilkanaście lat temu, jakie Państwo Sz. przed wyborami rozdawali mieszkańcom. Czy uważasz ze wtedy to było w porządku a teraz jak sięmówi prawdę o poczynianiach Państwa Sz. to nie jest ok.

 15. Tak zbliżają się wybory i Pan radny musi dalej oczerniać działalność Pani Jolanty żeby ludzi zniechęcić do głosowania na nią w wyborach na Burmista. Mam nadzieję że mieszkańcy gminy Dzierzgoń nie dadzą zamydlić sobie oczu tymi bylejakimi wypowiedziami Pana radnego. Pamiętajmy ile dobrych rzeczy zrobiła Pani Jola będąc prezesem Rti nie siedziała na stołku tylko ciężko pracowała jak i teraz ciągle jest aktywna dla Dzierzgonia mimo takiego podłego moim zdaniem potraktowania jej przez teraźniejsze władze.

  1. Dlaczego Pan Radny tylko atakuje panią Jolante?a może warto realnie podejść do wyborów .Ciągłe ataki słowne dotyczące przeszłości są lekiem na wybory?Pani Jolanta realnie okreslila już swój program wyborczy i wygląda naprawde realnie.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *