Zbigniew Przybysz komentuje – #3

W trzecim odcinku cyklu Zbigniew Przybysz mówi o tym, dlaczego uważa, że Elżbieta Domańska nadal powinna być burmistrzem Dzierzgonia. Przewodniczący Rady Miejskiej zadaje również pytania o przetarg na rewitalizację wzgórza zamkowego oraz placu przy Dzierzgońskim Ośrodku Kultury.

Możesz być zainteresowany

Comment (27)

 1. Ludzie czy wy naprawdę nie widzicie, że Państwo Sz. oszukiwało nas przez 14 lat. Pozyskiwali pieniądze na ogromne pieniądze, a później realizowali je po kosztach po ty by różnice zabierać dla siebie. Czy wy chcecie do tego powrócić? Jak Pani J. zostanie burmistrzem wszystko wróci. Dzierzgoń zostanie zamknięty przez układy min. z Panią D.F z BS-u. Składa obietnice bez pokrycia – brak projektów=brak realizacji= brak spełnienia programu wyborczego. Dla niej przed wyborami drogi jest wyborca a po wyborach drożeje wszystko inne. Tyle nieprawidłowości które ujrzało światło dzienne powinno dać tej Pani chwilę do opamiętania i może lepiej już sobie odpuścić te rządy.

 2. Pytanie do Pana Przybysza. Dlaczego nie zgłosil Pan do prokuratury popełnienia przestępstwa jak została prezesem RTi

 3. Myślałem że Pana stać żeby utrzymywać ten portal… Jeden z większych politycznych błędów. Inne to już Pani Burmistrz – zatrudnianie ludzi niezwiązanych z Dzierzgoniem a ostatnio te nieszczęsne autobusy – przetarg był źle przygotowany, miejskie należało wykluczyć. Trudno będzie utrzymać władzę, a Pani Jola będzie gorsza od Pani Domańskiej…

 4. Janie – robię wyjątek ( obiecałem ,iż odpowiem na każde pytanie podpisane imieniem i nazwiskiem) jeśli tak masz na imię , wysłuchaj komentarza np nr 1 a znajdziesz odpowiedź – dla przypomnienia –
  utrzymanie portalu kosztuje , licząc ostrożnie ok 1000 pln miesięcznie . Kto miał za to zapłacić i w jakim celu ? Spróbuj uzyskać informację kto ? a jakim celu ? ( bezinteresownie ???) finansuje (w Poznaniu ????) np. czas Dzierzgonia czy tzw. twoje miasto ?

  1. Ja wiem w jakim celu od 3 miesięcy wydawany jest Czas Dzierzgonia – to próba oszukania społeczeństwa, że obecna Pani Burmistrz nic nie robiła. Na studiach MBA szkolą jak manipulować ludźmi więc Pani Jolanta i jej koleżanka kandydatka do rady powiatu świetnie to uskuteczniają na mieszkańcach. A ja Panu powiem tak – dziękuje Panu,że przypomina Pan mieszkańcom, że byli przez 20 lat oszukiwani przez Państwo Sz. i nadal to sie dzieje. Gazeta czy portal pseudoinformacyjny realizauje plany ambitnych PR-owców, speców od poprawiania wizerunu za co są godziwie opłacani. Prosze wziać do ręki pierwszą ksiazką dot. technik manipulacji i co czytamy- ludzie nie lubią bogatych, ładnych i inteligatnych… Daltego też stosuje się chwyty na sympatyka zwierząt (koty najbardziej pożadane), uprawia się sporty (bo przecież cała Polska biega, a zawsze to krąg wyborców), robi się to co robią zwykli ludzie, tj, uprawia ogródek, maluje płoty, grabi liście. I wtedy te biedne ludki gubią sie i myślą” Hej ona jest taka jak ja czyli fajna, uczciwa itp”

 5. Chciał bym aby Pan Przybysz odpowiedział dlaczego ta strona była „martwa” przez rok, może dłużej a teraz się aktywowała?

  1. W kółko to samo…. już wiem co bedzie w nastepnym filmiku…sagi krytyki ciąg dalszy.a może zamiast ciągle krytykować warto spojrzeć na potrzeby Dzierzgonia.Takim zachowaniem nie przekonujecie do Siebie….Warto zrobić coś dla Ludzi a nie Ciągle atakować i wytykać?To sposób na wygranie wyborów????powodzenia życze …..

  1. To proszę tego nie słuchać , tylko słuchać P. Joli , ta Pani z kolei powinna zająć się ogródkiem- ostatnio dobrze jej z tym idzie.

 6. Anonim wiem kim jesteś . Zajmij się własnym tyłkiem a nie moją prywatną działką . Chcę mieć wysoką trawę i ją mam gówno ci do tego. Co do garaży to są to rzeczy tak samo potrzebne jak wszystkie inne rzeczy i muszą gdzieś stać.

 7. Temat tego filmiku jest, dlaczego Pani Domańska powinna dalej być burmistrzem Dzierzgonia… a co widzę, oczernianie rodziny. Jak tak można? Bardzo brudna ta kampania

  1. Miśka, nie dlaczego Domańska powinna być Burmistrzem, lecz dlaczego Jolanta być nim nie powinna…A to zasadnicza różnica. W życiu trzeba umieć dokonywać wyboru mniejszego zła. Czy uważasz, że wypowiedź p. Przybysza jest pozbawiona logiki? Różnica między nim a większością mieszkańców polega- moim zdaniem- na tym, że po pierwsze ma odwagę mówić prawdę, bo jego status mu na to pozwala, a po drugie ma wiedzę, o której Ty, niestety, pojęcia nie masz. Uważam, że jest jednym z nielicznych, których stać na odsłonięcie całej prawdy. Jakie oczernianie rodziny? A może odsłanianie prawdy o układach?! Po prostu rzal i buuul! Panie Przybysz, gratuluję Panu determinacji i życzę dużo siły, a Tobie, Miśka, radzę- startuj na Burmistrza w kolejnych wyborach. Niezależnie od tego kim jesteś, w starciu z Jolantą na mój głos możesz liczyć!

 8. Na Dzierzgoń twoje miasto pokazują uczciwość jaką nam szykują komentarze które prostuja kłamstwa lub są nieprzychylne Jolki są kasowane
  . to przypomina mi wcześniejsze czasy że wolno było mówić tylko pochwały bo inaczej dociskanie do ściany i wyciskanie soki i po rywalu, przeciwniku . to takie niskich lotów na siłę wmawianie że o jolcie mówią tylko dobrze. Prostacka żenada.

 9. Być może należałoby zadać pytanie, czy w okresie ostatniej kadencji dbano o to, co zostało zrobione wcześniej, czy celowo pozostawiono park, czy skwer samym sobie, po to aby teraz pytać – czy zostały dobrze wykonane….

  1. Należałoby raczej zadać pytanie dlaczego przygotowując takie wielkie projekty, za setki czy miliony złotych nie zabezpieczono środków finansowych w budżecie, aby utrzymać inwestycję w stanie niepogorszonym. A może celowo używano zamienników anieżeli były w specyfikacji przetargowej i dlatego wszystko się rozlatuje.

 10. I powtórka z rozrywki nas czeka. Dzięki ja w to nie wchodzę. Jaka Pani Jolanta może nam zagotować przyszłość?Zobacz co wyprawia w Sztumie swoich znjaomkow wystawiła bo musiała się z kimś innym ułożyć. Ja nie chcę wydumanych projekcikow ja chcę święty spokój. Żeby rodzina jak do mnie przyjeżdża nie łapala się za głowę co tu się dzieje.

   1. Wiecie wole strone Dzierzgoń twoje miasto.tam ludzie zajmuja sie Dzierzgoniem jak wymagaja tego wybory a nie obgadywaniem .

    1. Tak masz rację zajmują się prowadzeniem kampanii wyborczej pani Jolanty. Ot i obiektywny portal. Zadaj sobie pytanie czy tam widziałeś chodź jedna dobre słowo o obecnej Burmistrz. I nie pisz ze nie było o czym pisać bo nic się nie działo. Jest to nieprawda. To jest celowe działanie aby zdyskredytowac obecną burmistrz.. Tyle w temacie

 11. Na zwykłych ludziach i ich potrzebach jak widzę naszej władzy nie zależy.Ulice tzw boczne nikogo nie obchodzą.Nie są sprzątane nie dba się o nie.Ulica przy której mieszkam to tylko garaże i nieskoszona działka prywatna.Mnie nie obchodzą jakieś tam koneksje rodzinne chciałabym aby moje miasto było czyste i kolorowe.

  1. Jolanta pomaluje ci świat na żółto i na niebiesko …… Obiecanki cacanki ciekawe jak to zrobi. Bogatym zabierzmy oddajmy seniorom …. Ciekawe za co trzeba będzie więcej płacić, aby obietnice wyborcze spełnić. Z resztą pewnie ich nie spełni. 5 lat to dużo czasu dużo można zarobić a potem emeryturka… I ciao głupi Dzierzgoń. Trójmiasto czeka….

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *