Zbigniew Przybysz rezygnuje z mandatu radnego, przed nami wybory uzupełniające

Członek Rady Miejskiej w Dzierzgoniu Zbigniew Przybysz złożył dziś pisemną rezygnację z mandatu radnego. W ostatnim komentarzu wideo opublikowanym na naszym portalu Zbigniew Przybysz sygnalizował, że rozważa takie rozwiązanie i dziś mamy potwierdzenie, że poprzednia sesja Rady Miejskiej była jego ostatnią w tej kadencji.

Czy Zbigniew Przybysz kończy również swoją pracę na rzecz Dzierzgonia? Bardzo wątpliwe. Nie znamy szczegółów jego rezygnacji, ale zapewne sam zainteresowany niedługo postanowi wyjaśnić dokładnie swoje powody w sposób, w jaki robił to do tej pory, czyli w kolejnym odcinku cyklu swoich komentarzy.

Więcej wiedzieć będziemy także na poświątecznej sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się w czwartek 27 grudnia o 15:30, ale już teraz wiadomo, że czekają nas wybory uzupełniające w okręgu, z którego w wyborach samorządowych startował Zbigniew Przybysz. Decyzję o wyborach oraz ich termin przekaże w stosownym czasie Wojewoda Pomorski.

Możesz być zainteresowany

Comment (10)

 1. Nie należy kopać się z koniem , a tym bardziej z osłem.
  Tak należy rozważać obecny układ, myślę że to było dobre pociągnięcie.
  Czas pokaże czy to dobra droga , osobiście wierzę w osobę p. Zbyszka.

 2. Nie no Zbyszek, ja wiem, masz kasę i możesz robić co chcesz. Ale chłopie, jeżeli startuje się na radnego to raczej nie po to by za chwilę rezygnować? Po mimo, ja wiem nigdy nie dogadywałeś się z Szewczunami. Ale misja radnego to nie tylko układanie się w biurze burmistrza ostatniej kadencji, co kto i jakie pytania ma zadawać. Trzeba pracować. A Ty widocznie jak dziecko w piaskownicy, zabrali grabie to rezygnuje. Pozdro i wesołych swiat.

 3. Dla szeregowych obywateli, to nic nie zmienia. Nadal trzeba emigrować za chlebem. Po co nagłaśniać takie sprawy. Jest mnóstwo innych spraw, jakie warto nagłaśniać … Pozdrawiam wszystkich.

 4. żeby pójść do przodu to czasami trzeba zrobić krok w tył. Ja uważam że z wolnej stopy będzie mu łatwiej zajac się sprawami które chce doprowadzić do końca i pokazać że łamanie prawa przez niektórych działaczy dumnie się nazywanych samorzadowcami dosiegnie ich sprawiedliwości i zapłacą za to co starają się ukryć, rozmazac , zamieść pod dywan , i ci którzy w ostatnim czasie dołączyli do nich i pomagają w ukryciu i zatuszowaniu nieprawidłowości.

 5. Trudno jest być radnym w takiej klice klakierów,więc trzeba to zrozumieć i uszanować tę decyzję.Ich chwyty są poniżej pasa.Teraz niech się wykazują swoją pracą dla gminy.

 6. Facet jak coś mówi to mówi. A nie ze dzisiaj tak a jutro inaczej. Powiedzial ze nie bedzie firmowal takiej rady swoim nazwiskiem i to zrobił. Nie chcial być kneblowany podczas sesji. Ale tez mówił o innych rzeczach ktore trzeba dokończyć. I to jest ciekawe co będzie dalej.

 7. Wybory uzupełniające. To super. Może znowu bedzie „czas dzierzgonia” wychodził. Pan redaktor z Poznania sobie o nas przypomni, bo chyba tematy mu sie skończyły.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *