Zibex zwycięża w Dzierzgońskiej Lidze Futsalu!

Za nami rozgrywki kolejnego sezonu Dzierzgońskiej Ligi Futsalu. W sobotę odbyła się ostatnia kolejka i wręczenie nagród zwycięzcom. W tym roku na pierwszym miejscu uplasował się zespół Zibexu. Drugie miejsce zajął BOR-BUD, a z brązowego medalu mogą cieszyć się zawodnicy ekipy Butterfly. Ostatnie mecze to ogrom emocji i niespodziewanych zwrotów akcji.

Na dwie kolejki przed końcem wydawało się, że mistrzem po raz czwarty z rzędu zostaną piłkarze BOR-BUDU. Zespół pewnie zmierzał po złoty medal, ale w przedostatniej kolejce przegrał z drużyną Butterfly, co ostatecznie pozbawiło ich tytułu najlepszej ekipy Dzierzgońskiej Ligi Futsalu. Potknięcie to wykorzystał Zibex, który przez cały turniej walczył o mistrza jak równy z równym. Wysiłki się opłaciły, bo to zawodnicy Zibexu mogli w sobotę świętować powrót na tron po trzech latach, w których to niepodzielnie królowała drużyna BOR-BUDU.

Tak prezentuje się tabela na koniec rozgrywek sezonu 2019/2020

Po ostatnim sobotnim meczu odbyła się koronacja mistrzów i rozdanie nagród dla pozostałych dwóch drużyn znajdujących się na podium. Na ceremonii nie pojawiła się jednak burmistrz Dzierzgonia, statuetki i nagrody wręczał tego dnia przewodniczący Rady Miejskiej w Dzierzgoniu Ryszard Świder.

Galerię z tego dnia i ze wszystkich dni możecie zobaczyć na Facebooku Dzierzgońskiej Ligi Futsalu. My gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że za rok do turnieju przystąpi jeszcze więcej drużyn.

Zdjęcia: www.dzierzgonfutsal.pl, FB Dzierzgońska Liga Futsalu

Możesz być zainteresowany

Comment (1)

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *