Zmieniają szyld i jadą dalej – DLF startuje już w piątek

Po dość sporym zamieszaniu ostatecznie Dzierzgońska Liga Futsalu startuje już w piątek 6 grudnia. W tym sezonie do walki o najwyższe laury stanie 8 drużyn. Znajdziemy tu zarówno starych wyjadaczy, jak i nowe twarze. Mecze nadal będą rozgrywane w każdy piątek i sobotę o stałych, dobrze znanych porach.

Turniej potrwa do końca stycznia. Organizatorzy dziś zaprezentowali program otwarcia nowego sezonu Dzierzgońskiej Ligi Futsalu. W piątek 6 grudnia inauguracja rozpocznie się o 17:30 występem zespołu Capoeira GCB Dzierzgoń, o 17:45 oficjalne otwarcie sezonu DLF, a o 18:00 sędziowie po raz pierwszy dmuchną w gwizdek, rozpoczynając tym samym mecz.

Powstała nowa strona internetowa www.dzierzgonfutsal.pl i nowy profil na Facebooku.

My życzymy wszystkim uczestnikom przede wszystkim dobrej zabawy!

Foto: Dzierzgońska Liga Futsalu na FB

Możesz być zainteresowany

Comment (30)

 1. Cała prawda o drugiej edycji Futsalu. Rożek strzelił focha na Borka, wszyscy wiemy za co 😉 postanowił go wykluczyć, nie poszło – strzelił focha numer 2, po czym zrezygnował. Sławek podjął się organizacji, raczej się o nią nie bił, tyle w temacie polityki 😉

 2. do kibic
  śmiech na sali powiedz kto wtedy miał zagrozić Agro, bo widzę że jesteś ambitny podaj zespół w którym grałeś, albo kibicowałeś

 3. Do kibica od agro się odwal. Napisz swoje imię i nazwisko nie bój się to porazmawiamy bo widzę że modry jestes tylko w pisaniu komentarzy. P. S. A jak nie wiesz jaki był regulamin to jape zamknij bo cie znajdę pajacu

  1. Pisze się „mądry” 🙂 Pisać nie umiesz a co dopiero czytać regulamin ze zrozumieniem. Regulamin co roku taki sam. 3 zrzeszych plus bramkarz.

 4. Czy wiecie co planuje nam nowa wladza, ktora tak pieknie sie promuje a no zadluzenie gminy w wysokosco 12 mln zł. Brawo !!! To informacja z komisji rady gminy. Pewnie inwestycje podobne do Wzgorza zamkowego albo Kuksy. 🤣😂🤣😂

 5. To nikonstytucyjne prawo wykluczenia, ktore dotyczylo Borka to inicjatywa Rożka czy kogos innego? Teraz wypowiada Pan wielkie slowa o prawach i konstytucji?

 6. Szanowni Państwo, nie znajdziecie jej. Stworzony przez Pawła , którego zresztą szanuję, Regulamin ewidentnie łamał konstytucyjne prawa każdego z Nas. To nie jest impreza w domu, na którą zapraszam tego , kogo lubię. To nigdy nie była impreza Pawła czy też moja. To wydarzenie należało do Nas wszystkich. I jedyną intencją, jaka mi przyświecają, kiedy podjąłem się jej organizacji , było to, by wciąż trwała . Nic więcej. Pozdrawiam i zapraszam do Centrum.

  1. Co Ty piszesz. Impreza dla wszystkich, w tym 5 drużyn go nie chciało, większość. Jeżeli większość kogoś nie chce to na siłę ma grać bo ma kasę? Przestań się pogrążać. Tutaj nie ma nad czym dyskutować. A co do regulaminu może przypomnij jak Agro 4 lata temu zdobyło mistrzostwo? W dwóch meczach u nich grał zrzeszony chłopak z Kwidzyna a był zgłoszony jako nie zrzeszony. Bo Sebek Z. był na nartach. Wiedziałeś o tym i nic nie zrobiłeś. Przeciwne drużyny Ci to zgłosiły. Agro powinno dostać 2 walkowery i nie było by mistrzem. Ale czekaj, tam grali Twoi znajomi 🙂

   1. Do Kibica,
    uczestniczyłem w tamtym turnieju i problem polegał na tym, że niestety Regulamin nie był idealny i w trakcie rozgrywek w ramach tych zapisów można było podmieniać zawodników. Wszyscy z tego korzystali.

    1. Sytuacja taka że jak nie ma czegoś w regulaminie to decyduje organizator. W tym przypadku wpisali chłopaka który był zrzeszony jako nie zrzeszonego bo myśleli że go nikt nie pozna. Ale chłopak grał dobrze i się posypało i go poznali. Przed każdym meczem organizator ma obowiązek sprawdzić po peselu zawodnika. Ktoś nie dopełnił swoich obowiązków. Miał szansę to naprawić ale Agro by nie zdobyło mistrzostwa. Jeżeli po meczy było to zgłoszone to powinien od razu to sprawdzić i kto inny byłby mistrzem. A było zgłaszane 🙂

     1. Co roku w regulaminie jest zapis że może być max 3 zawodników zrzeszonych. Agro wtedy miało 4. Sebstian Z . wrócił z nart i grał dalej. Tutaj nie ma nad czym dyskutować nawet. Oszukali wszystkich i wygrali.

     2. Kibic,
      nie masz racji , bo jak sam napisałeś ten chłopak wszedł w miejsce S. Cz. więc stan zrzeszonych się nie zmienił. Wykorzystano luki w regulaminie.

     3. Panie Sławku E. proszę nie pisać o konstytucji, regulaminach jak sam Pan jest idealnym przykładem łamania regulaminu na korzyść jednej drużyny szkodzą pozostałym. 3 zawodników zrzeszonych to 3.

     4. Wskoczył wyskoczył. Żartujesz teraz? 3 to 3. Żadna inna drużyna tak nie zrobiła. Wpisali go jako nie zrzeszonego, rozumiesz? Oszukali wszystkich. Wszystko wyszło na jaw i wygrali wszystko. A 4 to razem z bramkarzem. Organizator wiedział o tym bo drużyny mu to zgłosily. I nie zrobił nic. 2 lata temu była taka sama sytuacja z drużyną z Malborka. Zrobili tak samo i dostali walkower.

 7. Proponuję więc dyskusje na argumenty. Proszę mi podać prawne podstawy wykluczenia z rozgrywek kapitana Bor-Budu?

 8. Panie Erber, wielu by podyskutowało z imienia i nazwiska ale boją się że po tej szczerej rozmowie stracili by pracę. Pan rozumie mam nadzieję. Bo Pan się o pracę bać nie musi tak myślę.

  1. Hipokryzja? Niedorzeczne kiedy osoby o takim pokroju czują się autorytetem moralnym by oceniać innych np. zarzucać mi że się chowam pod nickiem. Szanowny PanieS. Czy jest Pan uczciwym człowiekiem. Z tego co powszechnie wiadomo… Nie bardzo hehe. Też pan działał w ukryciu😁jak łatwo grzebać komuś w sumieniu jak swoje zachwaszczone. Pozdrawiam

 9. Jak czytam to pan Erber chce dyskutowac to moze na poczatek niech pan sie zorietuje kto pracowal nad wykluczeniem Borka jak ludzie pytają i wtedy ja tez sie dołacze do dyskusji miedzy wami. Smialo niech pan sie nie chowa za niewiedze , Pyta pan w swoim gronie, otrzymuje pan prawdziwe informacje publikuje do wiadomosci wszystkich mieszkancow i wtedy jedziemy z dyskusją. Ale co wtedy ze stołkiem?

 10. Przeciez kapitana Bor-budu chcieli wykluczyc z rozgrywek tylko w trosce o niego , chłopisko caly tydzien ciezko pracuje i jeszcze w weekendy bedzie sie trudzil biorac udzial w rozgrywkach . Dbają o swoich przedsiebiorcow , martwia sie o ich zdrowie i dlatego z dobroci serca starali sie go usunac z rozgrywek. Oni wiedza ze nie ma czasu bo delegaci nie zdolali uprosic aby jego busy w czasie wyborow jeździły.

 11. Mogę podyskutować z kimś, kto nie chowa się za nickiem i chowając się za klawiatura potrafi tylko obrażać. Mimo wszystko pozdrawiam i zapraszam do Centrum

 12. Tu nie potrzebna polityka to niech pan sie zapyta kto od marca 2019 dumal jak usunac kapitana Bor-budu z rozgrywek. Moze niech pan sie popyta w swoim gronie politycznym to sie pan zorietuje kto to robił. Teraz mowicie ze nie potrzebna tu polityka bo wy chcecie sie w spokoju bawić. Trudno to nazwać.

 13. Fajnie Pan to ujął, że nie potrzebuje politycznych przepychanek. Tylko że wszyscy, którzy się tym interesują wiedzą że tu wkroczyła POLITYKA. I to z dużą siłą.

 14. Do redaktora ,
  szyld nie zostaje zmieniony. Jest moim pomysłem i tak pozostaje. Ta impreza nie potrzebuje prowokacji, prywatnych czy politycznych przepychanek. Pozwólcie Nam się bawić .

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *