Cyknij selfie i zgarnij 500 złotych!

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny Dzierzgoński Ośrodek Kultury ogłasza konkurs na najbardziej kreatywne selfie. Jeśli lubicie robić zdjęcia, to cyknijcie selfie – z ręki, samowyzwalacza bądź selfiesticka.

Organizatorem konkursu jest Dzierzgoński Ośrodek Kultury, ale Starosta Powiatu Sztumskiego objął mecenat nad konkursem i ufundował nagrodę główną – voucher na kwotę 500 złotych do marketu ze sprzętem elektronicznym – tak, aby zwycięzca nadal mógł rozwijać swoją pasję fotografowania.

Zdjęcia w formie elektronicznej i wydrukowane trzeba dostarczyć do DOK do 16 kwietnia. Wernisaż wystawy zdjęć oraz wręczenie nagród odbędzie się 26 kwietnia w holu wystawowym DOK. Jury konkursowe, w skład którego wchodzą osoby zajmujące się fotografią i kulturą w różnych ośrodkach kulturalnych naszego powiatu, wybiorą 3 najlepsze zdjęcia.

Przyznana zostanie także Nagroda Publiczności dla fotki, która zbierze najwięcej polubień na profilu facebookowym Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury. Regulamin i formularz konkursowy dostępne są na stronie DOK www.facebook.com/dokdzierzgon.

Możesz być zainteresowany

Comment (2)

  1. Może tak Pan Starosta (wice) i Pan Burmistrz (zastępca) by się zajęli realizacją podstawy programowej w szkołach im podległych oraz przedstawili społeczeństwu realny obraz oświaty po strajkach nauczycieli. Branie kasy z samorządu do czegoś zobowiązuje, a nie tylko chodzenie po imprezkach i opychanie brzucha darmowym jedzeniem.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *