Czy będzie nowy rekord na KRAM GOLF CUP?

29 czerwca na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku odbędzie się szósta edycja turnieju charytatywnego KRAM GOLF CUP. Turnieju, który łączy sportową rywalizację z pomocą chorym i potrzebującym dzieciom. Podczas ubiegłorocznych zawodów, dzięki hojności uczestników, udało się uzbierać rekordową kwotę 30 tys. zł. Czy w tym roku uda się pobić rekord?

Podczas ubiegłorocznej edycji nie zabrakło wielkich emocji i wzruszeń– mówi Zbigniew Przybysz – Prezes firmy KRAM SA, która jest organizatorem turnieju. – Zawodnicy mieli okazję osobiście poznać podopiecznych Stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy, dla których zbierane były środki na leczenie i rehabilitację. Mogli porozmawiać o chorobach dzieci i potrzebach finansowych. To otworzyło serca darczyńców i pozwoliło uzbierać rekordową kwotę.

Dla kogo gramy?

W tym roku cały dochód z eventu zostanie przeznaczony na pomoc dla Lenki, Emila i Madzi.

Lenka urodziła się z wieloma schorzeniami, m.in. wadą ośrodkowego układu nerwowego, wadą serca. Dziewczynka nie chodzi, nie mówi. Zebrane podczas Turnieju środki przeznaczone zostaną na dalszą rehabilitację dziewczynki.

Madzia mając 2,5 roku zachorowała na białaczkę limfoblastyczną. Leczenie trwało 2 lata i zakończyło się sukcesem. Niestety choroba wróciła jak Madzia miała 8 lat. Nastąpiły zmiany w głowie, zostały uszkodzone nerwy, nastąpiła ciężka polineuropatia czuciowo – ruchowa. Zebrane podczas Turnieju środki przeznaczone zostaną na rehabilitację dziewczynki, której koszt to 15 tys. zł.

Emilek choruje na martwicę kości udowej tzw. chorobę Perthesa. Od roku kuleje na prawą nóżkę. Ma bardzo duży przykurcz w pachwinach nóg. Chłopiec potrzebuje operacji. Aby chirurg podjął się zabiegu, Emilek musi być rozciągnięty do pozycji szpagatu. Zebrane podczas Turnieju środki przeznaczone zostaną na rehabilitację chłopca, której koszt to 10 tys. zł.

Jak pomóc?

Uczestnictwo w turnieju to niejedyny sposób na wsparcie chorych dzieci. Jak jeszcze można pomóc?

  • – Wpłacając dowolny datek na konto Stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy 50 8313 0009 0009 6146 2000 0010 z dopiskiem KRAM GOLF 2019
  • – Kupując pamiątkową koszulkę
  • – Biorąc udział w aukcji organizowanej podczas zawodów

Gość specjalny

Co roku Turniejowi towarzyszą dodatkowe atrakcje, animacje dla dzieci, akademia golfa, słodki wózek z lodami, gry i zabawy z nagrodami. W tym roku Organizator zadbał o wyjątkowy program artystyczny. Wieczór golfowy uatrakcyjni koncert muzyki na żywo w wykonaniu zespołu Rafał Dubicki Quartet. Rafał znany jest z występów z Sylwią Grzeszczak, Rayem Wilsonem czy Sławomirem.

O turnieju

Turniej zostanie rozegrany polu Sand Valley Golf Resort w Pasłęku. To mistrzowskie pole golfowe otacza malowniczy polski krajobraz. Golfiści mawiają, że każdy dołek ma tutaj inną historię do opowiedzenia. Kram Golf Cup zostanie rozegrany w pięciu kategoriach: Stroke play brutto men; Stroke play brutto ladies; Stroke play brutto do 21 roku życia; Stableford netto hcp 0-36 ladies; Stableford netto hcp 0-36 men. Dodatkowo na polu rozegrane zostaną konkursy Longes Drive i Closest to the Pin. Do zdobycia będą Vouchery o wartości ponad 10 tys. zł i dwa zagraniczne wyjazdy golfowe:  na finał Deutsche Bank Polish Masters; i obóz golfowy w tureckim Belek. 

Organizatorem Turnieju jest firma KRAM SA, wiodący producent opakowań papierowych i folii dla branży spożywczej.

Dodatkowe informacje i zapisy na: www.kramgolfcup.com

Możesz być zainteresowany

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *