Koronawirus. Szkoły, uczelnie, kina, teatry – wszystko zamknięte

Polska walczy z koronawirusem. Premier Mateusz Morawiecki na specjalnej konferencji prasowej wraz z ministrami ogłosił zamknięcie wszystkich placówek oświatowych i kulturowych na okres 2 tygodni. Już 25 osób zostało pozytywnie zdiagnozowanych na obecność koronawirusa, a liczba ta – według przewidywań – ma się niestety stale powiększać.

Możesz być zainteresowany

Comment (5)

  1. Czy władze miasta mają jakikolwiek plan działania w związku z epidemią? Pytanie dotyczy działań względem mieszkańców i firm, które zostały postawione pod ścianą.

  2. I co w związku z tym ? Taka jest jego rola. Ten Twój post ma sprowokować dyskusję o czym ? Nie bardzo rozumiem.

    1. Marny popis ma chęć porozgrywać stanowisko Starosty dla męża pewnej Pani , która trzyma go przy życiu za Gminne pieniądze i żąda działań dyskredytujących Starościnę, jeszcze nie kumasz?

  3. Dokładnie. A może zadał by pytanie także panu wicestaroscie? Nie rozumiem skąd ta nagonka na starościnę. Poza tym na tamtym portalu zamiast przekazywać rzetelne i sprawdzone informacje sprzedawana jest tania sensacja chyba tylko po to żeby siać panikę a ludzie udostępniają i sami się nakręcają. Starsi zejdą na zawał czytając te fakenewsy. Ludziom potrzebny jest spokój a nie nakręcanie spirali strachu.

  4. Nasz „marny” redaktorzyna próbował zadać pytanie Pani Staroście Powiatu Sztumskiego na temat KORONAWIRUSA. Zamieściłem post na DTM o tej treści:
    Może zrobisz konferencję prasową z Panią Burmistrz i zamieścisz w sieci , wszak bierzesz za to pieniądze . Myślę , że Pani Burmistrz ma duuuużo do powiedzenia.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *