Kto odpowiada za boisko w Nowinach?!

Czy tak powinno wyglądać jedyne boisko w parku w Nowinach? Zarośnięte, opuszczone!

Rosły drzewa było boisko. Teraz nie ma drzew, boisko doszczętnie zniszczone przez ciężki sprzęt. Dzieci nie mają gdzie pograć w piłkę, bramki tak zarosły że w ogóle ich nie widać. Drzewa zostały wycięte, ale zostały stare spróchniałe i czekają na wiatr by komuś na głowę spadły.

Alert od mieszkańca Nowin.

 

Możesz być zainteresowany

Comment (4)

  1. W tamtym roku też tak było po interwencji Dzierzgoń info wzieli się za porządki ale w tym roku to tylko im w głowach spółdzielnie bo z tego kasa hahaha znów zabili w butelkę wyborców,,wośp,biegi ,teraz to boisko,,ciekawe kto teraz za to beknie. Pozdrawiam naiwnych obiecanki zaraz się zaczną a czy to prawda że szykują się do referendum.

  2. Jasiu, słoneczniki się wysiewa a nie sadzi. A jak nie wiesz co się w wioskach dzieje to się wybierz na spacer, rozejrzyj. Może wówczas się przekonasz, jak wiele zostało zrobione ostatnimi czasy. Oczywiście, nie wszystko, ale dużo. Bieżąca ekipa przynajmniej nie czeka do wyborów żeby zrobić popis.

  3. Za młodych lat grało się w kopa lub piłkę sami nosiliśmy albo nie dopuszczało się do tego by boisko zarastały każdy wolny czas spędzali się w tym parku

  4. ha ha obecna wladza zapomniala, że jest po to żeby służyc ludzom . Najważniejsze teraz jest tworzenie spółdzielni dla zwolenników. Ludzie na wsiach mogą miec ciemno , brudno i można o nich zapomniec do czasu przed wyborami . Wtedy się jeździ i opowiada brednie, że jak zaglosuą to wszystko bedzie pięknie, …..tylko dla kogo?
    To jest tak jak ze słonecznikami , kupili wsadzili a teraz wyrwali , kto na tym zarobił ? Pieniadze nasze zakończyly swoją historie w kompoście. Tak juz wydawano nasze pieniadze na bluszcze i róże nic się nie zmieniło.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *