List Elżbiety Domańskiej do mieszkańców

Przedstawiamy Państwu list burmistrz Dzierzgonia Elżbiety Domańskiej do mieszkańców miasta i gminy Dzierzgoń.


Możesz być zainteresowany

Comment (6)

  1. Ileż to jadu się wylewa z ludzi na portalu Dzierzgoń twoje miasto. Ludzie proszę o rozwagę przy wyborze Burmistrza. Na Dzierzgoń Twoje Miasto to elektorat Pani Jolanty Szewczun. Czy chcemy, aby tacy ludzie i ich znajomi rządzili naszym małym miasteczkiem? Pani Elu wielki plus za ten list – bije od niego spokój i rozwaga.

  2. Chociaż związana była? jest? Pani z przeciwnym obozem politycznym to przed czterema laty została Pani burmistrzem także dzięki głosom sympatyków PiS. Tak na zasadzie wyboru mniejszego zła. Ośmieliłem się wówczas na tym portalu poprosić o spełnienie kilku postulatów wyborców PiS. Nie wiem czy Pani to pamięta. A jak tam z ich realizacją?
    P.S. Największym Pani błędem było zatrudnianie osób niezwiązanych z gminą Dzierzgoń.
    Mam nadzieję, że zostanie to opublikowane…

    1. Czasem jest tak, że Ci z gminy nie chcą, bo boją sie opowiadać za którąś ze stron. Przecież wiadomym jest że od kilkunastu lat chciano przerwać ta patologię panująca w Dzierzgoniu, ale nigdy się to nie udawało, bo zbyt dużo znajomych i rodzinki Państwa Szewczun siedziało na stołkach. Myślę, że byłby spokój gdyby nie chęć zemsty Pani Jolanty Szewczun i powrotu na stołeczek.

  3. Mój głos i mojej rodzinny pani otrzyma, gdyż nie widzę innej kandydatki która by dała rade być burmistrzem Pani ma doświadczenie i wiem że Pani w kolejnych latach zmieni Dzierzgoń

  4. Pani Elu bardzo mądre wypowiedzi są w tekście tego listu. Człowiek który umie pochylić się nad swoimi błędami jest porządnym człowiekiem i rozsądnym nie ma ludzi nie omylnych i wszystko wiedzących. Dokonała Pani dużo dobrych inwestycji dla naszego miasta i społeczeństwa i życzę dalszych sukcesów przez najbliższe lata.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *