Odbędą się spotkania dotyczące m.in. dowozu dzieci do szkół i przedszkola

Dzieci z klas 1-3 wracają do szkół. Gmina Dzierzgoń poinformowała dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych o spotkaniach informacyjnych dotyczących organizacji transportu publicznego na terenie gminy Dzierzgoń od 18 stycznia 2021 roku.

Spotkania odbędą się ww dniach 12 i 13 stycznia 2021. Udział w nich weźmie zastępca burmistrza Dzierzgonia. Spotkania te dotyczyć będą transportu publicznego na terenie gminy Dzierzgoń (w szczególności dowóz dzieci do szkół i przedszkola) – od 18 stycznia.

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną spotkania te odbywać się będą z zachowaniem niezbędnych środków sanitarnych – w grupach 5-osobowych. Na poniższym zestawieniu możecie zobaczyć, kiedy takie spotkanie odbędzie się spotkanie w Waszym rejonie, bo gmina opublikowała harmonogram spotkań.

 

Możesz być zainteresowany

Comment (2)

  1. Aż takie słabiutkie zarządzanie gminą jest skoro na opiekunki gmina nie ma pieniędzy? A może się mylę bo dla vc prezesa rti ma chyba kasę ?
    Podobno papieru brakuje w urzędzie, czyżby taka bieda nastała? no ale radna z ławki widzi i chwali mimo wszystko. Dieta jest dieta.

  2. Wszystko ładnie pięknie ale kto będzie jeździł z małymi dziećmi jak opiekunki z autobusów zostały zwolnione! Kierowca ma patrzeć na drogę, a dzieci same zajmą się sobą i będą grzecznie siedzieć przez całą drogę do Szkoły?! Raczej wątpliwa to sprawa. Szukając oszczędności Urząd Miasta coraz bardziej jedzie po bandzie 🙁
    W zeszłym roku Gmina dostała spore dofinansowanie na transport publiczny to na co niby ta kasa jest przeznaczona?! no chyba że nagrody zostały już rozdane ;(

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *