Radni przyjęli podwyżkę dla Starosty Sztumskiego. Prawie 5 tys. złotych więcej

Leszek Sarnowski, starosta powiatu sztumskiego, będzie zarabiać ponad 15 tysięcy złotych brutto. Taką uchwałę przyjęła ostatnio Rada Powiatu Sztumskiego. Takie informacje możemy przeczytać na portalu nowysztum.pl. 

Przed podwyżką starosta Leszek Sarnowski mógł liczyć na ponad 10 tysięcy złotych miesięcznie. Teraz będzie to ponad 15 tysięcy. Mówimy tu wciąż o kwotach brutto. 

Możesz być zainteresowany

Comment (3)

  1. Pamiętacie ? , p. Sarnowski był prezesem RTI – i …….. nie domagał się zwrotu pieniędzy (ponad 600 tys) od Jolanty Szewczun , która nie była pracownikiem RTI . chyba zarówno stanowisko jak i podwyżka jest formą wdzięczności

  2. Koalicja dzierzgońska daje podwyżki staroście? A teraz starosta będzie musiał jakoś podziękować? Ludzie będą narzekać na starostę a tym samym czy to ostatni kawałek jego kadencji na tym stanowisku? Czy dał się wpuścić w kanał ? Czy nie będzie już chciał zwolnić vc starostę. Za publiczne pieniądze można zrobić tak że stanowisko vc przetrwa. Ale starosta nam się trafił. Czy najważniejsze to Pieniądze, Pieniądze……..????
    Może teraz zrobi 2 zdjęcia ślimaków jak w sobotę będzie szedł na spacer. 🤣🤣🤣🤣

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *