Raj dla morsów – jezioro skute lodem

W niedzielę odbyło się również cotygodniowe morsowanie. My także nie możemy odmówić sobie tej przyjemności poinformowania Państwa o tym, że co niedzielę zwarta i chętna grupa osób zażywa tych lodowych kąpieli. Tym razem wśród morsów zapanowała euforia – nareszcie jezioro było zamarznięte, a temperatura utrzymywała się poniżej zera.

Na twarzach morsów pojawił się szeroki uśmiech, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi! Trzynaście osób miało okazję zażyć orzeźwiającej kąpieli po uprzednim przekuciu lodu na jeziorze Kuksy.

Chętnym i nieśmiałym przypominamy, że wszystkie informacje na temat morsowania można przeczytać na oficjalnym profilu Dzierzgoń Team. Organizatorzy na pewno też odpowiedzą na wszystkie pytania za pośrednictwem komunikatora.

Możesz być zainteresowany

Comment (2)

  1. Radni powinni świecić przykładem czynem i słowem. W końcu nas reprezentują a to zobowiązuje. A to byla żenująca próba dowalenia komuś kto bezinteresownie pomógł. Nie tylko ja z tego co słyszę nie rozumiem tego. A za tak mily gest nalezy sie wg mnie pochwala a nie nagana.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *