Spotkanie Działu Damskiego w DOK za nami

Za nami spotkanie kobiet fajnych, inspirujących i ciekawych. Spotkanie, o którym informowaliśmy na portalu otworzył szampan, bo tego wieczoru uczestniczki celebrowały swoją kobiecość. O tym, jak dobrać i szybko zrobić sobie dobrze makijaż, opowiedziała makijażystka Marta Golińska. Najpierw dziewczyny oceniły swój typ urody, a potem chętna Iza posłużyła swoją ładną twarzą do żywego warsztatu make-upu. Rozlosowano również kilka szalenie kobiecych nagród – były kwiaty, babska literatura Jane Austen, muzyka Ani Rusowicz, perfumy, kosmetyki, voucher na makijaż i oczywiście słodkości z kawą. Jednym słowem było wszystko to, co kobiety uwielbiają.

Potem uczestniczki oddały się wglądem w siebie i relaksacji, ale więcej już nie powiedzą. W zamian zaproszą wszystkie chętne kobiety na kolejne spotkanie w środę o godzinie 17:00.

To dla nas bardzo ważne, że nie tylko dzieci i seniorzy, o których dba się szczególnie, ale także kobiety w wieku produkcyjnym mogą wyjść z domu i odpocząć. Bo po to są te spotkania, aby zapracowane dziś kobiety miały swój azyl, z daleka od całej masy obowiązków. Na tych spotkaniach odkurzają siebie z codzienności i celebrują swoją kobiecość, uczą afirmacji życia i wiary w siebie. Trochę jest babskich rozmów np. o makijażu, a trochę psychologicznej relaksacji i warsztatów” – tak spotkania podsumowuje dyrektor Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury, Magdalena Grodecka.

Możesz być zainteresowany

Comment (2)

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *