Zbliżają się finały Dzierzgońskiej Ligi Futsalu

W przyszły weekend (17-18 stycznia) odbędą się ostatnie mecze obecnego sezonu Dzierzgońskiej Ligi Futsalu. Rozgrywki, które trwają od początku grudnia powoli wkraczają na ostatnią prostą. Kto zostanie mistrzem? 

Jeszcze tego nie wiemy i niewykluczone, że nie będziemy wiedzieć aż do ostatniej kolejki, bo walka trwa w najlepsze i szanse na mistrza na 4 kolejki przed końcem mają dwa zespoły – trzykrotny mistrz BOR-BUD oraz aktualny lider klasyfikacji Zibex. Zacięty bój toczy się również o miejsca 3-5. Tam również jest ciasno, a różnice punktowe niewielkie. Nas, kibiców bardzo taka sytuacja cieszy, bo oznacza to emocje do samego końca. Turniej rozgrywany jest w każdy piątek i sobotę. Zapraszamy na halę przy ulicy Krzywej! 

Wszystkie aktualności związane z Dzierzgońską Ligą Futsalu możecie śledzić na stronie www.dzierzgonfutsal.pl albo na Facebooku. Poniżej prezentujemy aktualną tabelę po 10 kolejkach. 

DLF 2019/2020

Foto: Facebook Dzierzgońskiej Ligi Futsalu

Możesz być zainteresowany

Comment (1)

  1. Kto był administratorem? Nie wiem strony czy czegoś tam….bo takiej nudy to dawno nie widziałem, nie żebym miał cos, do kogoś, tak po ludzku nudaaaaa na stronie, kompletnie bez jaja

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *