Alert obywatelski: masa śmieci na Wzgórzu Zamkowym!

Otrzymaliśmy zdjęcia z wczoraj od zatroskanego mieszkańca, na których możemy zobaczyć Wzgórze Zamkowe w niezbyt dobrej kondycji. „Zielone Centrum” naszego miasta boryka się z problemem nieodebranych odpadów, które psują wizerunek tego miejsca. Rozumiemy, że w większości jest to wina nierozsądnych mieszkańców, ale czy kosze nie mogłyby być opróżniane nieco częściej? Szczególnie w okresie letnim?

Dziękujemy Wam za każde takie zgłoszenie. To wszystko dla wspólnego dobra naszej małej ojczyzny.

AKTUALIZACJA: Według naszych informacji miejsca widoczne na zdjęciach zostały uprzątnięte.

 

Możesz być zainteresowany

Comment (5)

  1. Jeżeli nie chcesz żeby całą naszą Ojczyznę nie zamieniono w taki śmietnik i szambo, to idź na wybory i zagłosuj na Andrzeja Dudę.

  2. Portal dtm opisuje nieczystosci w Przezmark a brud pod nosem jest niewidoczny. Dlaczego tak jak przed wyborami nie maluja placow zabaw ci ktorzy obieli rzadu w Dzierzgoniu.Powinni teraz tez gremialnie kosic trawy , sprzatac smieci, zamiatac ulice, Jak zlapali stołki to juz nie maluja czy sprzatają, tak oszukiwali ludzi , ze daja o czystosc i spolecznie pracuja a jak zasiedli na stołkach to nawet nie sa w stanie porzadku dopilnować.

  3. Słaby gospodarz gminy , nie radzi sobie z porzadkiem gminy.Jak nie trawy po niebo to kupa śmieci.
    Proponuję włodarzom zeby przy tym śmietniku zrobili sobie zdjęcie a nie tylko sie puromują i pokazują zdjęcia z miejsc gdzie wczesniej posprzatali a tam gdzie brud to nie robia sobie zdjęć?

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *