Duda czy Trzaskowski? Chcemy poznać Twoje zdanie!

Nie ma w ostatnich dwóch tygodniach ważniejszego pytania w naszym kraju. Kampania prezydencka wkroczyła w decydującą fazę i już w tę niedzielę okaże się, kto na kolejne pięć lat zostanie prezydentem kraju nad Wisłą. Czy po raz kolejny zwycięzcą okaże się Andrzej Duda, czy też zdetronizuje go Rafał Trzaskowski? W gminie Dzierzgoń w pierwszej turze najwięcej głosów zdobył właśnie obecnie urzędujący prezydent. Czy w drugiej turze się to zmieni?

Chcemy znać Wasze zdanie na ten temat, dlatego zachęcamy do udziału w anonimowej ankiecie. Wybierzcie jednego z dwóch kandydatów, na których w niedzielę oddacie swój głos, a jeśli chcecie tę odpowiedź uzasadnić, to zachęcamy do komentowania!

Głos będzie można oddać do piątku do północy.

Sorry, there are no polls available at the moment.

Możesz być zainteresowany

Comment (13)

 1. Jakby Jaro Go poprosił to sukienke bedzie nosił,
  Więc na drugiego zagłosuje, zobaczymy co zwojuje!
  Jak i temu nic nie wyjdzie, przyjdzie inny – też niech bedzie,
  Lecz obecnemu mówię dość! Teraz jest potrzebny GOSĆ!

    1. PAD jest prezydentem Polski, czyli wszystkich Polaków…
     Nie znaczy to jednak, że musi na przykład wspierać obywateli, którzy kradli, wyłudzali VAT i chcą to robić dalej…
     Określenie „wszystkich Polaków” stosowane jest często jako manipulacja, ponieważ chyba w żadnej sprawie nie ma w naszym kraju jednomyślności. Jaką więc politykę ma prowadzić Prezydent? Jak ma się ustosunkować do ustawy uchwalonej przez Sejm? Tak jak w każdym innym państwie realizuje program, który zyskał poparcie większości obywateli. Oczywiście ma zapewnić prawa demokratyczne mniejszości. I tyle…

     1. W sposób prosty, biorąc pod uwagę wszystkich. Zarówno większość (jaka jest i jaka by nie była) ale też i mniejszości. W myśl zasady, że silniejszy powinien słabszemu ustąpić pola. I tak to widzę. Nie tak, że silny zwalcza słabszych aby tylko tacy jak on się ostali. Przykład? To co się dzieje w TVP – tam już problem cokolwiek znaleźć do oglądana poza tureckimi serialami i przekazami mszy (tu akurat nic nie mam ale ile można) o przekazie info nie wspominając. Serio, można lepiej. Wszyscy na to zasługujemy. Dobrej niedzieli, jeszcze lepszej Polski w poniedziałek!

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *