Alert obywatelski: puste butelki po alkoholu na ulicy Ogrodowej

W piątek otrzymaliśmy od jednego z mieszkańców ulicy Ogrodowej zgłoszenie o nagminnie pozostawianych pustych butelkach po alkoholu przy nieczynnym już kiosku ruchu. Miejsce to musi chyba służyć za punkt wesołych spotkań, ale widok pozostawiony przez uczestników już taki wesoły nie jest. Według relacji mieszkańca, miejsce to nie jest sprzątane czasem przez kilkanaście dni. Spora liczba szklanych pozostałości po napojach wyskokowych nie dodaje ulicy uroku.

Dziękujemy za zgłoszenie i ze swojej strony postaramy się zgłosić to do służb odpowiedzialnych za porządek w naszym mieście.

Możesz być zainteresowany

Comment (7)

 1. Co tam brud i smieci wazne ze stołki rozdane Nowa prezes i taki syf i to nie tylko na Ogrodowej no ale czystosc i porzadek w tej gminie to na ktorym miejscu w priorytetach władzy?
  Pieknie to tylko na zdjeciach gdzie sie lansuja a syf i smieci niech sobie ludzie sprzatna jak i przeszkadzają.
  A pamietacie jak opisywali 2 butelki plastikowe na skateparku za czasów poprzedniej władzy? a teraz to pokazują jak sie za ich czasu poprawiło. 😂😂😂😂 Czysto ze az w oczy kluje.

 2. Może władze czekają na ten jeden dzień pt sprzątanie świata i wtedy przy błysku fleszy będzie sprzątanie nie tylko centrum?

 3. Centrum to sprzątane ,ale już kilka ulic dalej to syf jak się patrzy.I tu chyba nikt nie zarzuci ,że zostało to podrzucone,bo to widać że to już niezła kolekcja.

  1. A dlaczego nic nie piszecie o ostatniej sesji Rady Powiatu i o ” głębokim poczuciu krzywdy” p. Przewodniczącej? 🤣

   1. No, ale przecież ona pracowała. To nic, że niezgodnie z prawem objęła mandat. To się nie liczy. Bezprawie na każdym kroku. Mam tylko nadzieję, że odda pieniądze które pobierała.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *