Alert obywatelski: stan gminnych dróg – część 2

Musimy przyznać, że Wasz odzew nas zaskoczył. Przez ostatnie tygodnie otrzymaliśmy od Was zdjęcia dróg, którymi podążacie do szkoły czy pracy. Dróg, z którymi musicie się mierzyć i jak widać po zdjęciach, czasami walka może być ciężka. Zdjęcia pochodzą z różnych miejscowości.

Piszecie nam w wiadomościach, abyśmy wybrali się tu i tu w celu sprawdzenia stanu nawierzchni. Postaramy się dotrzymać słowa, ale wszystko w swoim czasie. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Prezentujemy Państwu drugą część alertu obywatelskiego o stanie gminnych dróg.

Możesz być zainteresowany

Comment (9)

 1. A przypominacie sobie wielki program naprawy i budowy drog gminnych ogloszony na jednej z komisji ?Jak pieknie mowila burmistrz ze beda budowane,remontowane drogi gminne. To juz wiemy gdzie beda budowane? na Judytach kolo domu, kogo? Ja sie zastanawiam i pytam ile mozna zyskac dzieki noszeniu torebki?

  1. A moze by tak P.Burmistsz napisała ile chce kasy dac dla wojewody na remont drogi przez Dzierzgoń A U nas dalej będą dziury?

 2. Warto spojrzeć również na chodnik w od ulicy Zawadzkiego w stronę slonka w górę…To raz a dwa te ostanie zdjęcia przy domu to chyba właściciela, a nie gminny….

  1. A chodnik od Jagiełły na Westerplatte aż do byłego polmo, tam to jest dopiero hardcore, tam trzeba fruwać bo chodzić się nie da.

 3. Sluyszeliscie, ze juz puszczane sa glosy ze dyrektor DOK dostala wypowiedenie? Czyzby trzeba opinie publiczna oswoic z ta informacją? Pewnie na posade szykowany jest fachowiec „Mistrz „od wszystkiego. 🤣😂

 4. Tak jak Wojtek pisze oni tylko przed wyborami się że Wszystkimi tulili A teraz są przy korcie i obietnice mają w duszy. Super że ludzie przestali się bać i wysyłają na Wasz portal.Nominuje pana redaktora do nagrody osobowość w gminie.

 5. A co tam drogi, ważne ze pozakladają garnitury i w RTI sobie narobią zdjeć jak to niby oni działają.
  Obsadzili sie swoimi ludzmi i sie promuja wzajemnie. Ja mam pytanie jak tam dziala Żlobek ile jest dzieci i jaki koszt utrzymania i budowy razem wziety, ile to wszystko kosztuje mieszkancow miesiecznie , rocznie. Ta inwestycja to pewnie efekt koncowy bedzie miała jak program Szlakiem zamkow gotyckich, albo inne , ktore tylko pochloneły pieniadze i zarobili tylko ci ktorzy to tworzyli itp. A drogi ? oni tymi drogami nie jezdza no chyba, ze przed wyborami jak obiecują.

 6. Jak tam jeździć samochodem osobowym?Bez terenowego,albo conajmiej suwa to porażka. Współczuję mieszkańcom gminy ,któży są zmuszeni tamtędy się poruszć😱🙀🙊. Niech nasze władze ruszą się i coś z tym w końcu zrobią.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *