Ona znowu to zrobiła! Ola Gwazdacz w finałowej trójce The Voice Kids!

Znowu to zrobiła.

Wprawiła trenerów, jurorów i publiczność w zachwyt swoim głosem i wokalnymi możliwościami. W programie The Voice Kids, Ola występuje pod okiem trenerów Barona i Tomsona. W ostatnim odcinku telewizyjnego show Aleksandra Gwazdacz w etapie Bitwa Na Głosy swoim występem nie pozostawiła żadnych szans jurorom i mogli oni tylko zaprosić ją do następnego etapu.

Po Bitwie Na Głosy przyszedł czas na etap Sing Off i tam również Ola pokazała, na co ją stać. A stać ją na wiele. Dlatego bez większych wątpliwości trenerzy wybrali Aleksandrę Gwazdacz do finałowej trójki programu The Voice Kids.

Jakże miło słuchać, patrzeć i przebywać z kimś tak zdolnym i tak, nie wiem czy będącym świadomym tego, jak jest zdolnym, ponieważ jak jeszcze tego nie wiesz, to my ci będziemy to powtarzać. Naprawdę, będą z ciebie ludzie” – zakończył swoją argumentację Tomson.

Cały czas możecie głosować na Olę Gwazdacz na stronie programu. Zachęcamy!

GŁOSUJ NA ALEKSANDRĘ GWAZDACZ W PROGRAMIE THE VOICE KIDS!

Foto: vod.tvp.pl.

Możesz być zainteresowany

Comment (2)

  1. Jak fachowcy sie zajeli Olą to widac jak ważne jest zeby mlodymi zdolnymi zajmowali sie ludzie wyksztalceni i znajacy sie na profesji. No ale tu przy okazji Oli co niektorzy chca sie poromowac, jakie to prowincjonalne.

  2. Widc wielką roznice w tej samej piosence Tiny Turner t.j w wykonaniu gdy zajeli sie nia ludzie fachowcy majacy pojecie o spiewie i muzyce. Brawo Ola.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *